پایان نامه مدیریت

نمونه پایان نامه انگلیسی رشته مدیریت

در این صفحه از وب سایت فرداپیپر، لیست جامعی از نمونه پایان نامه های انگلیسی رشته مدیریت از سراسر جهان قرار داده شده است. این پایان نامه ها مربوط به دانشگاه های معتبری از اروپا، آمریکا و … می باشند. لازم به توضیح است فایل PDF تمامی این پایان نامه ها به صورت رایگان در وب سایت قرار داده شده اند و همچنین این لیست مکررا توسط همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت به روز رسانی می شوند و موضوعات جدید به آن اضافه می گردند. دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی نیاز دارند تا به منابع علمی بین المللی دسترسی داشته باشند تا بتوانند از نتایج آنها در انجام مطالعات و پژوهش های خود استفاده نمایند. این منابع شامل مقالات، کتاب ها، پایان نامه ها و … هستند که می توان به آنها دسترسی داشت. هر منبع می تواند مزایای خاص خود را داشته باشد؛ با این حال، مطالعه پایان نامه های جدید انگلیسی با توجه به اینکه جنبه های مختلفی از یک موضوع را تحت پوشش قرار داده می تواند گزینه بهتری به شمار بیاید. در پایان نامه ها معمولا موضوعات به صورت جامع تری بررسی می شوند و بخش روش تحقیق و تحلیل داده ها به صورت گسترده تری نگارش می شوند.

یکی از مزایایی که پایان نامه های انگلیسی رشته مدیریت می توانند داشته باشند، بخش پیشینه تحقیق است. در بخش پیشینه تحقیق، به صورت بسیار جامع تری به تحقیقات انجام شده گذشته در مورد موضوع خاص پرداخته شده است. دانشجویانی که در حال نگارش پایان نامه خود در مقاطع مختلف تحصیلی هستند می توانند از بخش های مختلف یک پایان نامه انگلیسی برای انجام پژوهش های خود استفاده نمایند که از جمله این بخش ها می توان به بخش مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … اشاره نمود.

رشته مدیریت را می توان یکی از رشته های بسیار جامع در سراسر جهان و همچنین ایران عنوان کرد. اگر بخواهیم این رشته را به صورت جامع تعریف کنیم باید عنوان کنیم که مدیریت شامل مطالعه و تحلیل مسائل مدیریتی در سازمان ها و شرکت های مختلف می باشد. در این رشته، دانشجویان با مفاهیم، مبانی و اصول مدیریت آشنا می گردند و مهارت های لازم برای تحلیل و پیاده سازی فرآیندهای سازمانی را کسب می کنند. رشته مدیریت دارای گرایش ها و زیرشاخه های متعددی است که از جمله مهمترین مباحث آن می توان به بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت استراتژیک، کسب و کار، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، گردشگری و جهانگردی، رفتار سازمانی، زنجیره تامین، مدیریت صنعتی، کارآفرینی، مدیریت مالی، مدیریت آموزشی، مدیریت ورزشی و … اشاره نمود. البته همانطور که ذکر شد، این رشته با توجه به گستردگی زیادی که دارد، می تواند مباحث بسیار گوناگونی را نیز در آن دخیل کرد که از جمله آنها می توان به مدیریت بیمه، مدیریت دانش، مدیریت بحران و … نیز اشاره نمود.

دانلود پایان نامه خارجی رشته مدیریت با ترجمه رایگان

در این صفحه، مجموعه ای از نمونه پایان نامه های خارجی و بین المللی مربوط به گرایش های مختلف رشته مدیریت لیست شده است. فایل انگلیسی تمامی این پایان نامه ها به صورت رایگان در دسترس شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار داده شده است؛ همچنین لازم به توضیح است که با توجه به نیاز دانشجویان، ترجمه فارسی این پایان نامه ها نیز توسط تیمی از مترجمین متخصص در حوزه مدیریت، ترجمه شده و در اختیار شما پژوهشگران گرامی قرار داده شده است. ترجمه ها در قالب فایل WORD بوده و کاملا قابلیت ویرایش دارند. با مطالعه پایان نامه های انگلیسی و ترجمه فارسی آنها می توانید موضوع نهایی پایان نامه خود را خیلی راحت تر انتخاب کرده و نهایتا بخش های مختلف پایان نامه خود را نیز با سرعت و دقت بیشتری نگارش نمایید. در پایان نامه های خارجی نیز همانند پایان نامه های ایرانی، فصول مختلفی وجود دارد که در آنها به بیان مساله و مقدمه تحقیق، پیشینه تحقیق و مروری بر مطالعات گذشته، روش تحقیق، تحلیل داده ها، نتیجه گیری و … پرداخته شده است. مطمئنا اگر چنین منبعی را در دست داشته باشید می توانید از بخش های مختلف آن برای نگارش پایان نامه اصلی خود بهره بگیرید.

رشته مدیریت یکی از رشته های گسترده در سطح بین المللی است که به برنامه ریزی، اجرا، و نظارت بر فرآیندها و منابع در سازمان و شرکت ها می پردازد. دانشجویان این رشته، خود را برای ایفای نقش های مدیریتی و رهبری در محیط های تجاری، صنعتی، دولتی و … آماده می کنند. این رشته را می توان به صورت کلی در قالب برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل منابع و فرآیندها به منظور دستیابی به اهداف خرد و کلان سازمانی تعریف نمود. منظور از اهداف همان نقطه مبنایی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی مدیران است که مشخص می کند یک سازمان باید چه کارهایی را انجام دهد تا به موفقیت دست یابد.

مدیریت دارای مبانی زیادی است که از جمله مهمترین آنها می توان به اصول برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل در سطوح مختلف مالی، منابع انسانی و … اشاره نمود. این حوزه را می توان یک فرآیند پیوسته دانست که نیازمند تعامل مداوم با کارکنان، مشتریان، و محیط های خارج از سازمان می باشد. موفقیت در این حوزه متکی به تعهد به بهبود مستمر، انعطاف پذیری، و ایجاد یک فرهنگ سازمانی موثر دارد.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi