حسابداری 2018

بهترین مقالات حسابداری  2018

مطمئنا جهت دریافت بهترین و معتبرترین مقالات حسابداری، باید به سراغ ژورنال های معتبر بین المللی بروید. ما در این صفحه تلاش کرده ایم تا این مقالات را جمع آوری کرده و بیشتر آنها را نیز به صورت ترجمه شده آماده در اختیار شما پژوهشگران گرامی قرار دهیم. حسابداری یکی از رشته های پرمتقاضی ایران محسوب می شود و مطمئنا آینده شغلی خوبی نیز در انتظار فارغ التحصیلان آن می باشد. ریشه این موضوع را می توان در گسترده تر شدن کسب و کارها و پیچیده تر شدن اصول مدیریتی جستجو کرد. این موضوعات باعث اهمیت یافتن این رشته و استفاده از متخصصین آن در هر سازمان موفقی شده است.

حسابداری، فرآیند ثبت، فهرست کردن، تحلیل و گزارش دهی تراکنش های مالی یک شرکت است. حسابداری مناسب به مدیریت یک شرکت امکان درک بهتر امور مالی کسب و کار خود را می دهد. چنین است که آنها می توانند برای هزینه های آینده برنامه ریزی راهبردی کنند تا سود را به حداکثر برسانند.  اصول حسابداری، قواعد و مقرراتی هستند که شرکت ها باید در تهیه صورت وضعیت های مالی خود رعایت کنند. فرآیند حسابداری مالی به این دلیل اهمیت دارد که به طور مستقیم با پول یک شرکت، به ویژه همه هزینه ها و درآمدهای مربوط به عملیات روزانه و سرمایه گذاری های آن سروکار دارد. ممکن است این اطلاعات به طور نادرست ثبت شده یا به طور نامناسب فهرست شود که مطمئنا استفاده از حسابداران حرفه ای می تواند این خطا را به حداقل برساند.

حسابداری 2018

مقاله حسابداری PDF سال 2018

لازم به ذکر است که منابع گردآوری شده در این صفحه، همگی از منابع معتبر بین المللی می باشند. مقالات انگلیسی با فرمت PDF داخل سایت قرار گرفته و به صورت رایگان، قابل دانلود می باشند. این رشته، اهمیت بسیار بالایی دارد و فارغ التحصیلان آن نیز، جایگاه های بالایی را در سازمان ها به خود اختصاص می دهند. هر تراکنش در یک شرکت باید به طور مناسب ثبت و حسابداری شود تا صورت وضعیت های مالی شرکت، دقیق باشد. اگر چنین نباشد، ممکن است شرکت تصور کند بیشتر یا کمتر از آنچه واقعاً دارد، گردش وجوه نقد یا سود کسب می کند. گزارش دهی نادقیق می تواند بعدها منجر به مشکلات جدی برای یک شرکت شود، به طوری که نتواند بدهی های خود را بپردازد یا پول کنار گذاشته شده برای سرمایه گذاری وجود نداشته باشد. گزارش دهی نادقیق می تواند منجر به مشکلات حقوقی و قانونی شود. اینجاست که اهمیت این رشته، مشخص می گردد.

حسابداران در هر صنعتی برای شرکت ها کار می کنند، از کسب و کارهای کوچک تا شرکت های بسیار بزرگ. بیشتر شرکت ها نخواهند توانست بدون یک حسابدار فعالیت کنند، چراکه گزارش دهی سلامت اقتصادی شرکت از طریق صورت وضعیت های مالی، کار یک حسابدار است. مدیریت شرکت تنها از طریق این صورت وضعیت های مالی می تواند تصمیمات آگاهانه در مورد تخصیص مناسب منابع به پروژه ها با مدیریت نحوه هزینه یا سرمایه گذاری پول شرکت اتخاذ کند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi