مقاله مدیریت 2019 انگلیسی

در این صفحه می توانید لیستی از مقالات رشته مدیریت مربوط به سال 2019 را مشاهده نمایید. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی رشته مدیریت همچون الزویر (Elsevier)، اسپرینگر (Springer)، وایلی (Wiley)، امرالد (Emerald) و … دریافت شده اند و بسیار مناسب استفاده به عنوان مقاله بیس پایان نامه و انجام امور پژوهشی می باشند. لازم به ذکر است که در صورت درخواست مقالات دیگر نیز می توانید با بخش پشتیبانی سایت فرداپیپر، تماس حاصل نمایید و موضوعات خود را بیان کنید تا مقالات جدیدتر این حوزه نیز برای شما ارسال گردد. مدیریت، فرآیندی متمایز بوده و شامل فعالیت های برنامه ‌ریزی، سازمان ‌دهی، فعال‌ سازی و کنترل است که برای تعیین و دستیابی به اهداف معین و با استفاده از انسان و دیگر منابع انجام می گردد.

مدیریت 2019

موضوع تحقیق در مورد مدیریت 2019

در این صفحه می توانید لیستی از موضوعات و مقالات انگلیسی مربوط به رشته مدیریت را مشاهده نمایید. ترجمه تخصصی این مقالات توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت انجام شده اند. این مقالات می توانند بهترین منبع برای انجام تحقیقاتی دانشگاهی و پژوهشی باشند.

بطور کلی سه سطح مختلف از مدیران در سازمان ها وجود دارد: مدیران سطح اول، مدیران سطح متوسط ​​و مدیران سطح بالا. این سطوح از مدیران در سلسله مراتب اهمیت و اختیار طبقه بندی شده و بر اساس انواع وظایف مدیریت مختلف برای هر نقش، مرتب می شوند. در بسیاری از سازمان ها، تعداد مدیران در هر سطح شبیه به هرم است که در آن تعداد مدیران سطح اول به ترتیب بسیار بیشتر از مدیران سطح میانی و سطح بالا می باشد. در ادامه، هر سطح مدیریت براساس مشخصات مسئولیت های مختلف و عناوین شغلی احتمالی توضیح داده می شوند.

مدیران سطح بالا

این گروه از مدیران، معمولا متشکل از هیات مدیره، رئیس، معاون رئیس، مدیران ارشد اجرایی و غیره هستند. این افراد معمولا مسئول کنترل و نظارت بر کلیه بخش های سازمان می باشند. آنها اهداف، برنامه های استراتژیک و سیاست هایی را برای شرکت ارائه کرده، همچنین تصمیمات متعددی در مورد جهت گیری کسب و کار می گیرند. بعلاوه، مدیران سطح بالا، نقش مهمی در بسیج منابع بیرونی ایفا می کنند و در بیشتر موارد، مسئول ذینفعان و عموم مردم هستند.

طبق گفته پژوهشگران این حوزه، در سطوح بالای مدیریتی، مهارت های مورد نیاز هستند که مرتبط با افزایش درک آنها از چگونگی تاثیر عواملی مانند رقابت، اقتصادهای جهانی، سیاست و روندهای اجتماعی بر اثربخشی سازمان می باشند.

مدیران سطح میانی

این پرسنل معمولا متشکل از مدیران کل، مدیران شعب و مدیران بخش می باشند. این افراد معمولا در قبال مدیریت رده بالا، مسئول عملکرد بخش خود هستند. آنها بیشتر وقت خود را به وظایف سازمانی و هدایتی اختصاص می دهند. نقش آنها را می توان بعنوان اجراکننده برنامه های سازمان در راستای سیاست های شرکت و اهداف مدیریت عالی، مورد تاکید قرار داد، آنها اطلاعات و خط مشی های مربوط به مدیریت عالی تا مدیریت پایین را تعریف و مورد بحث قرار می دهند و از همه مهمتر، الهام بخش و راهنمای مدیران سطوح پایین تر به سمت عملکرد بهتر هستند. برخی از وظایف آنها به شرح زیر است:

  • طراحی و پیاده سازی کار گروهی و بین گروهی و سیستم های اطلاعاتی موثر
  • تعریف و نظارت بر شاخص های عملکرد در سطح گروه
  • تشخیص و حل مشکلات در داخل و بین گروه های کاری
  • طراحی و اجرای سیستم های پاداش که از رفتار مشارکتی حمایت می کنند

مدیران سطح اول

معمولاً متشکل از ناظرین، مدیران بخش، سرکارگر و غیره هستند. این افراد بیشتر بر کنترل و هدایت عملکرد مدیریت تمرکز دارند. برای مثال، آنها وظایف و مشاغل را به کارکنان محول می کنند، کارکنان را در فعالیت های روزمره راهنمایی و نظارت می کنند، به کمیت و کیفیت تولید شرکت رسیدگی می کنند، توصیه ها و پیشنهادات را ارائه می دهند و مشکلات کارکنان را به سطح بالاتر منتقل می کنند و غیره.

با توجه به اینکه مدیران این سطح تنها کسانی هستند که با کارکنان ارتباط مستقیم دارند، «ظاهر و تصویر» شرکت تلقی می شوند. از جمله وظایف اصلی این مدیران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نظارت اولیه
  • انگیزه بخشی
  • برنامه ریزی شغلی
  • بازخورد عملکرد

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi