مدیریت

جدیدترین مقالات مدیریت

در این صفحه که شامل تمامی گرایش ها و مباحث مدیریتی است می توانید جدیدترین مقالات رشته مدیریت را مشاهده نمایید. البته تمامی این مقالات در گرایش های مختص خود نیز دسته بندی شده اند که می توانید آنها را نیز مشاهده نمایید. تلاش ما در تیم فرداپیپر بر این بوده تا به روزترین مقالات این رشته را به صورت ترجمه شده تخصصی در اختیار شما قرار دهیم. این رشته، یکی از رشته های پرطرفدار در ایران بوده و همه ساله میزبان طیف گسترده ای از علاقه مندان به گرایش های مختلف این رشته می باشد. مدیریت فرآیندی است که برای زندگی روزمره، بسیار مهم می باشد و جهت سهولت روند کارها، از خانه گرفته تا سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار، فرآیند انجام کارها توسط افراد و با استفاده از منابع موجود، با هدف دستیابی موثر و کارآمد به اهداف می باشد. همچنین، فرآیند انجام کارها بواسطه دیگران و با کمک برخی فعالیت های اساسی همچون برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت، هماهنگی و کنترل جهت دستیابی به اهداف و مقاصد مد نظر است. این ابزار، اساس و مبنای هر سازمان می باشد. اگر یک سازمان بخوبی و درستی، رهبری نشود، نخواهد توانست برای مدت طولانی فعال بوده و به بقای خود در محیط رقابتی، ادامه دهد.

دانلود مقاله مدیریت

استراتژی ما در فرداپیپر این بوده تا جدیدترین و معتبرترین مقالات انگلیسی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی همچون الزویر و امرالد دریافت می شود و در همین صفحه و در هر پست می توانید فایل PDF آنها را به صورت رایگان دریافت نمایید. با توجه به اینکه دانشجویان و پژوهشگران جهت صرفه جویی در وقت و هزینه خود نیازمند فایل ترجمه این مقالات نیز می باشند، فایل ترجمه تخصصی اکثر مقالات را نیز برای شما آماده کرده ایم که می توانید با هزینه ای کم و تقریبا رایگان از سایت فرداپیپر خرید و دانلود نمایید. این رشته، تقریبا در تمامی دانشگاه های کشور تدریس می شود و گرایش های بسیار متنوع آن نیز نشان از اهمیت بالای آن دارد. مدیریت عبارت از هماهنگ کردن پنج عنصر کلیدی یعنی نیروی انسانی، پول، مواد، ماشین آلات و روشها جهت دستیابی به اهداف و مقاصد مد نظر می باشد. بسیاری از کسب و کارها، در سالهال اول فعالیت خود با شکست مواجه می شوند که دلیل آن را می توان، بی‌کفایتی و بی‌تجربگی در پیاده سازی راهکارهای مدیریتی دانست. بهای مدیریت ضعیف، هم برای افراد و هم ثبات اقتصادی کشور بسیار بالاست. به هنگام شکست در کسب و کار، نه تنها منابع مالی و فیزیکی هدر می رود، بلکه افراد نیز از آسیب های روانی رنج می برند. در واقع می‌توان از طریق شیوه های مدیریتی خوب از شکست جلوگیری کرد، به همین دلیل است که این ابزار، اهمیت فزاینده ای دارد.

اقتصاد ملی شامل سازمان های کوچک و بزرگ است. افراد در این سازمان ها برای دستیابی به اهدافی با هم کار می‌کنند که بسیار پیچیده یا زیاد هستند. مردم در طول زندگی مجبورند با سازمان های مختلف همچون بیمارستان ها، بانک ها، مدارس، مشاغل، دانشکده ها، دانشگاه ها و بسیاری از سازمان های دولتی در ارتباط باشند. مهمترین عامل تعیین کننده کیفیت عملکرد و موفقیت این سازمان ها، موفقیت آنها در مدیریت است.

مقاله مدیریت

مقاله مدیریت WORD , PDF

مقالات انگلیسی رشته مدیریت به صورت رایگان و با فرمت PDF در داخل سایت قرار گرفته اند. ولی ترجمه تمامی این مقالات در محیط نرم افزار ورد (WORD) انجام شده و دارای فرمت های doc و docx می باشند. در نتیجه کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند. همچنین لازم به ذکر است که داخل این فایل ها هیچگونه تبلیغات یا لوگوی سایتی قرار نگرفته است. جهت دریافت ترجمه مقالات می توانید از گزینه خرید و دانلود که در هر پست طراحی شده، استفاده نمایید. همچنین در صورتیکه شما مقاله ای داشته باشید که ترجمه آن در سایت موجود نباشد می توانید جهت سفارش ترجمه تخصصی آن مقاله را به تیم ما بسپارید.

مدیریت یک پدیده جهانی و بین المللی است. یک اصطلاح بسیار محبوب و پرکاربرد است. همه سازمان های تجاری، سیاسی، فرهنگی یا اجتماعی، درگیر آن هستند، زیرا آن، تلاش های مختلف را به سمت یک هدف مشخص راهنمایی و هدایت می کند. این ابزار، هنر انجام دادن کارها از طریق و بواسطه افراد در گروه‌های سازمان یافته رسمی است. همچنین، هنر ایجاد محیطی است که در آن افراد و کارکنان بتوانند فعالیت کنند و بتوانند برای دستیابی به اهداف گروهی همکاری کنند. این ابزار، هنر این است که بدانیم چه کاری باید انجام دهیم، چه زمانی باید انجام دهیم و ببینیم که به بهترین و ارزان ترین روش انجام می شود. مدیریت، یک فعالیت هدفمند است. چیزی است که تلاش های گروهی را به سمت دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده هدایت می کند. فرآیند کار با دیگران و از طریق دیگران برای دستیابی موثر به اهداف سازمان، با استفاده کارآمد از منابع محدود در دنیای در حال تغییر است. البته این اهداف ممکن است از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت باشد. به عنوان مثال: در یک شرکت ممکن است رونمایی محصولات جدید با انجام بررسی های بازار باشد و در شرکت دیگر ممکن است حداکثر کردن سود با به حداقل رساندن هزینه باشد. مدیریت شامل ایجاد یک محیط داخلی است: حالتی است که عوامل مختلف تولید را به کار می گیرد. بنابراین، مسئولیت این ابزار، ایجاد چنین شرایطی است که منجر به تلاش حداکثری شود تا افراد بتوانند وظایف خود را به نحو احسن و مؤثر انجام دهند. این امر شامل اطمینان از در دسترس بودن مواد خام، تعیین حقوق و دستمزد، تدوین قوانین و مقررات و غیره می باشد.

موضوع مقاله مدیریت

دانشجویان و پژوهشگران جهت انجام اهداف پژوهشی و دانشگاهی خود نیازمند منابع معتبر و مقالات بیس انگلیسی می باشد. تلاش ما بر این بوده که مقالات مدیریتی را با موضوعات مختلف، جمع آوری و دسته بندی نماییم و به صورت ترجمه شده فارسی در اختیار این افراد قرار دهیم. این مقالات می توانند منبع بسیار مناسبی جهت موضوعات پژوهشی مختلف باشند. این رشته جزو پرکاربردترین رشته های دانشگاهی است که می توان حضور آن را در تمامی سازمان ها و کسب و کارهای موفق، مشاهده کرد.

مدیریت، برای یک زندگی سازمان مند و موفق، ضروری می باشد. همچنین، بنیادی ترین بخش سازمان های موفق محسوب می شود. مدیریت زندگی، به معنای انجام کارها برای دستیابی به اهداف زندگی است و این ابزار در یک سازمان، به معنای انجام کارها از طریق افراد دیگر به منظور دستیابی به اهداف می باشد. اینکه این ابزار، یک هنر است یا علم، همچنان موضوع بحث خواهد بود. با این حال، اکثر متفکران، موافقند که وجود نوعی پیشینه رسمی آکادمیک در این زمینه، به موفقیت آن کمک می کند. عملاً همه مدیر عاملان، فارغ التحصیل دانشگاه هستند. از این رو، این رشته در تمامی موسسات دانشگاهی گنجانده می شود.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi