پاورپوینت

دانلود قالب تم جدیدترین پاورپوینت های قابل ویرایش و بسیار زیبا ساده و شیک و حرفه ای مختص دانش آموزی و دانشجویی برای ارائه مطالب ، پایان نامه کارشناسی و ارشد و دکتری جهت ارائه مقاله در کلاس برای رشته های علوم انسانی (مدیریت، حسابداری، علوم انسانی، اقتصاد، حقوق، جغرافیا و … ) مهندسی (برق ، مکانیک ، شیمی، صنابع ، کامپیوتر و … ) علوم پزشکی (پزشکی عمومی، پیراپزشکی ، داروسازی، پرستاری، اتاق عمل، بیهوشی و … )

نمونه پاورپوینت حرفه ای و زیبا

در این صفحه می توانید نمونه ها و قالب های آماده پاورپوینت در موضوعات مختلف را مشاهده نمایید. در تهیه این فایل ها از منابع مختلف فارسی و انگلیسی و همچنین ترجمه مقالات انگلیسی، استفاده شده است. با نگاهی به مشخصات هر محصول، متوجه خواهید شد که برخی آنها از روی مقاله های انگلیسی، آماده شده اند که ترجمه کامل آنها نیز در سایت، موجود می باشد. در مابقی آنها نیز از منابع معتبر دیگری استفاده گردیده است. بهتر است تا دید آموزشی به این فایل ها داشته باشید و با اعمال تغییرات و افزودن اطلاعات خود و نهایتا تسلط یافتن به آنها، برای اهداف خود از جمله ارائه های درسی، کلاسی و دانشگاهی، استفاده نمایید.

امروزه، صرفنظر از اینکه در مدرسه یا دانشگاه باشید و یا حتی مدیر یک کسب و کار باشید، یک ارائه بوسیله پاورپوینت، روشی مرسوم و پراستفاده برای جذب کردن دانشجویان و مخاطبان و ارزیابی دانش و مهارت آنها می باشد. چندین هدف برای استفاده از این نوع پروژه های چندرسانه ای وجود دارد. به واسطه داشتن یک ارائه حرفه ای و خوب، یک معلم یا استاد نه تنها یک درس را تعاملی تر و جذاب تر می کند، بلکه می تواند دانش و استعدادهای مخاطبان خود را کشف نماید. در نقطه مقابل نیز دانشجویان حضور دارند که می توانند به واسطه داشتن یک ارائه حرفه ای، نتیجه زحمات پژوهشی خود را به بهترین شکل ممکن، انتقال دهند.

قالب آماده پاورپوینت

قالب پاورپوینت دانشگاهی رایگان

در این صفحه می توانید قالب های متنوع پاورپوینت را مشاهده نمایید. لازم به توضیح است که این فایل ها با قیمتی تقریبا رایگان در اختیار شما قرار داده شده اند و هدف ما نیز دسترسی شما کاربران گرامی به منابع آموزشی با حداقل هزینه ممکن بوده است. این سوال پیش می آید که چگونه یک ارائه پاورپوینت عالی را شروع کنیم؟ در ابتدا باید این سوال را مطرح کنیم که چرا باید این کار را انجام دهید؟ اولاً اینکه، چنین پروژه هایی فقط مانند هر تکلیف دیگری ارزیابی می شوند، که این به معنای آن است که اگر ناموفق باشید، نمره کم می گیرید و عملکرد تحصیلی کلی افت می کند. اما، این دلیل اصلی نیست. علاوه بر آن، آماده سازی این اسلایدها به شما مهارت های مفید جدید بسیاری می دهد و مهارت هایی که قبلاً داشته اید را بهبود می بخشد (مهارت های تفکر انتقادی، پژوهش و نوشتن شما را تقویت می کند، بماند اینکه استفاده از فنون مختلف برای مطالعه و حصول تجربه برای سخنرانی را یاد می گیرید).

بنابراین، این کار از جهات بسیار مختلف، مفید است. علاوه بر همه اینها، مفرح و سرگرم کننده است! هیچکس نمی تواند بگوید که ایجاد یک ارائه پاورپوینت، بسیار جذاب تر و مفرح تر از نوشتن یک مقاله پژوهشی حداقل 10 صفحه ای نیست! همچنین، روش ساده ای برای افزایش نمره شما است. گرفتن نمره بالا برای ارائه شما نسبت به گرفتن یک نمره بالا برای یک پایان نامه، بسیار ساده است که این یک بار دیگر اثبات می کند که یک مهارت مفید و مهم برای همه دانشجویان می باشد!

چه کاری کنیم تا یک پروژه پاورپوینت عالی بسازیم؟ با اینکه گفته ایم که این کار بسیار آسانتر از ثبت یک مقاله ارزشمند به اندازه نمره بالا است، اما نباید فکر کنید که در طی این فرآیند، به چالش هایی برخورد نخواهید کرد. در نظر داشته باشید که یک پروژه خوب، اطلاعات لازم را به مخاطبان می دهد اما بهترین ارائه ها، آنهایی هستند که جذاب و تاثیر گذار می باشند و برای مدت طولانی تری، در ذهن مخاطب باقی می مانند. بنابراین، هدف اصلی شما این است که آن را آگاهی بخش و جذاب بسازید! چگونه کل کلاس و استاد خود را تحت تاثیر قرار دهید؟ عوامل بسیاری هستند که می توانند بر اثربخشی و جذابیت پروژه شما تاثیر بگذارند، که تعدادی از آنها عبارتند از:

 • محتوای کیفیت بالا
 • فایل های بصری جذاب
 • فایل های گیرا
 • اعتماد به نفس در سخنرانی و …

خرید پاورپوینت آماده

ما در این بخش از وب سایت فرداپیپر، امکان دسترسی به نمونه پاورپوینت های مختلف در رشته ها و موضوعات مختلف را برای شما میسر کرده ایم. در هر محصول، بلافاصله بعد از خرید و پرداخت هزینه می توانید لینک دانلود فایل مورد نظر را دریافت نمایید.

نکات زیادی در مورد حرفه ای تر کردن یک ارائه وجود دارند. در ادامه می خواهیم نکاتی در مورد ارائه حرفه ای به شما ارائه دهیم که قطعاً برای هر دانشجو یا سایر افراد مشغول به فعالیت های مشابه، بسیار مفید واقع خواهند شد. ریزه کاری های بسیار زیادی را می توان مورد ملاحظه قرار داد. اما، هیچ دلیلی برای انکار این وجود ندارد که یک دانشجو باید به تعدادی قوانین مهم پایبند باشد تا یک پروژه موفق ایجاد کند، بنابراین همه قوانین را در اینجا برای شما گردآوری کرده ایم! اینها به شما در ساختن یک پاورپوینت عالی، کمک خواهند کرد. همچنین، این نکات برای آن دسته از دانشجویانی که نمی دانند چگونه یک پاورپوینت را از صفر آماده کنند نیز، مفید خواهند بود.

 • خلاقیت خود را نشان دهید: این اولین چیزی است که باید به خاطر داشته باشید! یک پروژه پاورپوینت به «درست» یا «نادرست» ساختن آن ارتباطی ندارد، بلکه به نشان دادن شخصیت شما مربوط است، پس بگذارید تا خلاقیت شما، به بیرون تراوش کند و تلاش کنید همه را مسحور هنر منحصربفرد خود کنید!
 • فایل های رسانه ای کیفیت بالا را به آن بیافزایید: عجیب نیست که درصد بالایی از موفقیت یک ارائه، بخاطر گرافیک آن است. گرافیک، مولفه اصلی است که توجه مخاطبان شما را به خود جذب خواهد کرد. بنابراین، همیشه باید از تصاویر و ویدئوهای کیفیت بالا استفاده کنید، که البته نیاز به ذکر نیست که همه فایل ها باید با موضوع شما مرتبط باشند و همچنین گیرا و جذاب باشند (افزودن تعدادی گرافیک غیرمعمول و سرگرم کننده را نیز در نظر بگیرید).
 • بیش از حد از انیمیشن استفاده نکنید: بی تردید، انتقال های بین اسلایدها و انیمیشن ها، توجه بیشتری را جلب می کنند، اما ممکن است حواس مخاطب شما را نیز پرت کنند. تلاش کنید آنرا ساده و باکلاس نگه دارید.
 • یک تم و قالب خوب انتخاب کنید: یک تم بصری که بخوبی برنامه ریزی شده باشد، به شما کمک می کند تا اسلایدهایی که طراحی کرده اید، منظم و هماهنگ بنظر برسند. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که سعی کنید تا قالب ها را نیز خودتان طراحی کنید تا منحصر به فرد باشند.
 • از متن های طولانی یا فهرست های بسیار زیاد، اجتناب کنید: چرا این مسئله مهم است؟ ایده اصلی ساختن پاورپوینت، سادگی آن است! این نوع پروژه ها نباید پر از انبوهی از متن باشند. این موضوع، توانایی شما به عنوان یک سخنران را نشان می دهد تا اطلاعات بیشتری را در اختیار مخاطبان قرار دهید و در عین حال، اسلایدهای شما فقط باید حاوی نکات اصلی باشند. بنابراین، مقدار متن را به حداقل برسانید.
 • تلاش کنید تا کمتر از روی پاورپوینت بخوانید: چیز دیگری که در موفقیت ارائه شما سهیم است، اعتماد به نفس شما به عنوان یک سخنران است، که این اعتماد به نفس با خواندن مداوم از روی پاورپوینت، خود را نشان نمی دهد. یکی از مهم ترین نکات برای یک ارائه حرفه ای، این است که خود را دارای اعتماد به نفس نشان دهید و از یک کاغذ نوشته برای خواندن کل متن، استفاده نکنید. سعی کنید تا چند بار این ارائه را برای خود تمرین کنید و بیشتر مطالب آن را حفظ نمایید.
 • استفاده از نمودار و دیاگرام: اینها مواردی هستند که حتما باید از آنها استفاده کنید! در اغلب موارد، نمودارها و دیاگرام ها می توانند پیام هایی را به مخاطب انتقال دهند که بهتر از هر متن دیگری است. البته باید در استفاده از آنها نیز، دقت داشته باشید تا از اشتباهات مرسوم مانند اندازه نامتناسب، عدم وجود هماهنگی و غیره، اجتناب کنید.
 • فونت ها: فونت، یکی از مهمترین نکات برای طراحی اسلایدها است. با اینکه انتخاب فونت ممکن است یک مسئله مهم و جدی بنظر نرسد، اما یک فونت نامناسب می تواند کل تاثیرگذاری کار شما را خراب کند. فونت هایی را انتخاب کنید که براحتی قابل خواندن باشند و در ارائه شما، هماهنگ بنظر برسند.
 • هرچه کمتر، بهتر: قانونی هست که قطعاً می تواند به شما در ساختن یک ارائه عالی کمک کند: قانون 10-20-30 به شما توصیه می کند که در پروژه خود، بیشتر از 10 اسلاید نگذارید، زمان ارائه را به حداکثر 20 دقیقه محدود کنید و از اندازه فونت حداقل 30 برای خوانایی بهتر، استفاده کنید. اگر از این قانون پیروی کنید، با مشکل مواجه نخواهید شد!

پاورپوینت آماده

دانلود قالب پاورپوینت قابل ویرایش

تمامی قالب ها و نمونه های آماده ای که در بخش پاورپوینت مشاهده می کنید، توسط طراحان حرفه ای سایت ما آماده شده اند و دارای فرمت های ppt یا pptx می باشند. تمامی این فایل ها، کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند و می توانید در صورت نیاز، اطلاعات و مطالب خود را نیز به آنها اضافه نمایید.

پاورپوینت یک نرم افزار گرافیکی برای ارائه های دانشگاهی، تجاری و … می باشد که توسط شرکت مایکروسافت، توسعه داده شده است. به واسطه این نرم افزار می توان اسلایدشوهای جذاب از مطالب و اطلاعات مهم به همراه تصاویر، نمودارها، جداول و … را برای اهداف ارائه تجاری و یا ارائه های درسی و دانشگاهی، ایجاد نمود.

در اینجا می خواهیم تا به یک سوال مهم که شاید در ذهن بسیاری از دانشجویان است پاسخ دهیم؛ چگونه پروژه پاورپوینت خود را سریع آماده کنیم؟ اگر پس از خواندن دستورالعمل های ارائه شده در این صفحه، هنوز در مورد توانایی های خود، اطمینان ندارید، همچنین اگر نمی خواهید خود را درگیر یک کار وقت گیر مانند آماده سازی اسلایدها کنید، مشکلی نیست. می توانید نگاهی به نمونه های آماده در سایت فرداپیپر بیاندازید و سفارش خود را به طراحان حرفه ای دپارتمان پاورپوینت فرداپیپر، واگذار کنید.

تیم ما آماده است تا به شما در تهیه اسلایدهای حرفه ای و عالی در مورد هر موضوعی و با هرگونه پیچیدگی، کمک کند و همچنین می توانیم این کار را سریع انجام دهیم (حتی ظرف یک روز یا کمتر). چرا باید پاورپوینت های آماده را از یک حرفه ای خریداری کنید و سفارشات خود را به طراحان ما واگذار نمایید؟ این کار مزیت های بسیاری را به شما می دهد:

 • از اشتباهات مرسوم اجتناب می کنید.
 • در زمان صرفه جویی می کنید.
 • لازم نیست برروی تکلیفی کار کنید که پیچیده یا کسل کننده بنظر می رسد.

می توانید از یک طراح حرفه ای با مدرک ارشد یا دکترا استفاده کنید تا نتایج عالی به شما بدهد. همچنین شانس افزایش سریع و آسان نمره های خود را پیدا می کنید! خبر عالی دیگر این است که در سایت فرداپیپر، می توانید از خدمات نوشتن ارائه برای موضوعات متنوع نیز استفاده کنید، و بنابراین با یک بار انتخاب سایت ما، می توانید یک دوست مطمئن برای همیشه پیدا کنید. می توانیم هر کاری را برای شما انجام دهیم و رضایت شما را تضمین کنیم!

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi