مدیریت دولتی

مقالات انگلیسی مرتبط با مدیریت دولتی

با توجه به اهمیت رشته مدیریت دولتی، تلاش کرده ایم تا جدیدترین منابع و نمونه مقالات علمی از مجلات انگلیسی معتبر و مرتبط با آن را در این صفحه دسته بندی نماییم. مقالات انگلیسی با فرمت PDF را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز به ترجمه فارسی مقالات نیز می توانید فایل ورد (WORD) آن را از سایت، خرید و دانلود نمایید. مدیریت دولتی، زمینه ای است که در آن رهبران به جوامع برای پیشبرد منافع مشترک و ایجاد تغییرات مثبت، خدمت می کنند. متخصصان این رشته، آماده ارائه مهارت هایی برای مدیریت در تمام سطوح دولتی و همچنین سازمان های غیرانتفاعی هستند. مهارت های به کار گرفته شده در این حوزه، نظیر مدیریت پروژه و عملیات، اغلب قابل انتقال به بخش خصوصی است.

در حالی که مسئولیت‌های روزانه مدیران دولتی بسته به نوع سازمانی که برای آن کار می‌کنند، می‌تواند بسیار متفاوت باشد، معمولاً تعهد عمیق برای خدمت به جوامع خود و کمک به بهبود کلی آنها، موضوع مشترک بین مدیران دولتی به شمار می آید. اصطلاح «خدمات عمومی» به طور مکرر در این حوزه به کار می رود و تمایل دارد به خدمت به رفاه عمومی بپردازد و افراد را برای تبدیل شدن به یک مدیر دولتی فرا می خواند.

دولتی

موضوعات و مقالات مرتبط با مدیریت دولتی

در این صفحه می توانید جدیدترین موضوعاتی که مربوط به گرایش مدیریت دولتی و همچنین مقالات مروری هستند را مشاهده نمایید. مطمئنا این مقالات می توانند بهترین گزینه جهت استفاده به عنوان مقاله بیس پایان نامه و پروپوزال نهایی شما باشند. این حوزه همانند تمامی حوزه های مدیریتی دیگر است که در جهت منافع عمومی انجام می شود. دو تعریف زیر را می توان به عنوان دو تعریف جامع در مورد این رشته بیان کرد:

  • اقدامات مشخصی که در تعقیب هدفی آگاهانه انجام می شود. این امر، سامان بندی منظم امور و استفاده حساب شده منابع می باشد که با هدف تحقق آن چیزی که فرد می خواهد اتفاق بیفتد، صورت می گیرد.
  • سازماندهی و حفظ منابع انسانی و مالی به منظور دستیابی به اهداف گروه.

با این حال، به دلیل تعداد زیاد وظایفی که تحت مدیریت دولتی قرار دارند، دستیابی به یک تعریف کامل برای آن دشوار است. برخی از دانشگاهیان استدلال می کنند که تمام کارهای مربوط به دولت در این دسته قرار می گیرد، در حالی که برخی دیگر استدلال می کنند که فقط جنبه اجرایی عملکرد دولت شامل این حوزه است. این رشته را می توان حوزه وسیعی دانست که خدمات مدیریتی لازم برای کمک به ساختن و تقویت جامعه را پوشش می دهد.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi