مهندسی برق

مقاله برق PDF

در این صفحه می توانید لیست جامعی از مقالات انگلیسی رشته مهندسی برق را به تفکیک گرایش ها و موضوعات مختلف، مشاهده نمایید. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی همچون الزویر (Elsevier)، اسپرینگر (Springer)، IEEE و … دریافت شده اند و فایل PDF آنها را می توانید به صورت رایگان از سایت، دانلود نمایید. این مقالات مربوط به گرایش های مختلف این رشته از جمله برق قدرت، الکترونیک، کنترل و مخابرات و همچنین موضوعات مختلف آنها هستند.

یک مهندس برق، ساخت و تولید تجهیزات و سیستم های الکتریکی، مانند موتورهای الکتریکی، گوشی های هوشمند و تجهیزات تولید برق را طراحی، توسعه، تست و مدیریت می کند. در عصر دیجیتال امروز، برق، به تمام معنا، جهان را روشن و فعال نگه داشته، از اصول نگهداری و مراقبت از خانه ها گرفته تا سیستم های پیچیده تر چراغ های راهنمای چهارراه ها، حمل و نقل و فنآوری هایی که شهرهای ما را فعال و زنده نگه داشته اند را می توان نام برد.

متخصصین این حوزه، ابداع کنندگان و طراحانی هستند که این سیستم ها را خلق می کنند و به آنها، عملکرد پایدار و روان می دهند. علاوه بر آن، برروی همه چیز، از شبکه اصلی برق کشور تا ریزتراشه های درون گوشی ها و دستبندهای هوشمند، کار می کنند. امروزه، بخاطر اتکای دنیا به برق و فنآوری، داشتن مدارک دانشگاهی این رشته می تواند نوید بخش فرصت های شغلی گسترده، جذاب و متنوع باشد. مهندسان این رشته، ساخت و تولید تجهیزات الکتریکی، از موتورهای الکتریکی و سیستم های ناوبری گرفته تا تجهیزات تولید برق و اجزاء الکتریکی خودروها و دستگاه های شخصی را طراحی، توسعه، تست و مدیریت می کنند.

مقاله مهندسی برق

مقالات ترجمه شده برق

در این صفحه می توانید لیستی از جدیدترین موضوعات و مقالات مربوط به رشته مهندسی برق را مشاهده نمایید. این مقالات توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مهندسی برق در گرایش های مختلف، ترجمه شده و با قیمتی تقریبا رایگان در اختیار شما قرار داده شده اند. ترجمه ها به صورت کاملا تخصصی بوده و مطالعه آنها می تواند سرعت بخش فرآیندهای پژوهشی شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی این رشته باشد. لازم به ذکر است که ترجمه مقالات در قالب فایل ورد (WORD) و فرمت doc یا docx آماده شده تا مشکلی در زمینه ویرایش آنها نداشته باشید.

مهندسی برق، یک رشته فوق العاده گسترده با نقش های شغلی در تعداد بسزایی از صنایع می باشد. مهندسان این رشته، فعالیت های گسترده ای دارند و فعالیت های آنها از تولید و توزیع برق قدرت تا خودروها و گوشی های هوشمند را شامل می شود، و این وظایف، قسمت هایی لاینفکی از هزاران شرکت در سراسر جهان را پوشش می دهد. بخصوص در عصر امروزی، بخاطر فراگیر شدن فنآوری ها، این حوزه تقریباً در هر کاری که انجام می دهیم، درآمیخته شده است.

متخصصین این رشته معمولاً:

  • روش های جدید برای استفاده از برق جهت توسعه یا بهبود محصولات را طراحی می کنند.
  • استانداردهای ساخت، تاسیس و نصب را تهیه می کنند.
  • ساخت، نصب و تست تجهیزات الکتریکی را هدایت می کنند.
  • تولید پروژه های الکتریکی را به نحوی مدیریت می کنند که اطمینان حاصل شود که کار بخوبی، بموقع و در محدوده بودجه، تکمیل می شود.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi