دانلود پایان نامه یادگیری کارکنان از افشای CSR انتخابی شرکت و تاثیر آن بر فرصت طلبی کارکنان

عنوان فارسی

یادگیری کارکنان از افشای CSR انتخابی شرکت و تاثیر آن بر فرصت طلبی کارکنان

عنوان انگلیسی

Employee Learning of Firm Selective CSR Disclosure and Its Impact On Employee Opportunism

کلمات کلیدی :

  مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR)؛ کارکنان؛ فرصت طلبی؛ افشای انتخابی

رشته های مرتبط مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات پایان نامه انگلیسی : 53 دانشگاه : The University of Arizona
سال انتشار : 2023 تعداد رفرنس : 50
فرمت فایل ترجمه شده : PDF و WORD قابل ویرایش کیفیت ترجمه : تخصصی ویژه با کیفیت طلایی
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این پایان نامه

وضعیت ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
Management Thesis
قیمت دانلود ترجمه پایان نامه
359,000 تومان
پایان نامه حاضر با عنوان "یادگیری کارکنان از افشای CSR انتخابی شرکت و تاثیر آن بر فرصت طلبی کارکنان" بصورت کاملا تخصصی توسط تیم "مدیریت رفتار سازمانی" فرداپیپر ترجمه شده است. اگر موضوع پایان نامه ارشد یا دکتری شما مشابه این موضوع باشد، مطالعه ی این تز کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید به نحو احسن پروژه خود را تکمیل نمایید.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه و توسعه فرضیات 3. روش 4. نتایج 5. نتیجه گیری

ترجمه چکیده

چکیده – این مطالعه بررسی می کند که آیا یک کارمند هنگام اطلاع یافتن از تصمیم شرکتشان در مورد مشارکت فرصت طلبانه در افشای انتخابی اطلاعات «مسئولیت اجتماعی سازمانی» (CSR) خود برای عموم مردم، بیشتر فرصت طلب می شود یا خیر. افزایش نزدیکی و تعامل کارکنان در CSR، به کارکنان، دانش بهتری در مورد CSR می دهد و کارکنان را قادر به تشخیص افشای ناکامل CSR می کند. در اینجا، فرصت طلبی کارکنان را با استفاده از دو رفتار مستقل کارکنان، یعنی گزارشگری عملکرد و تلاش، سنجش می کنیم. در می یابیم که کارکنان بیشتر عملکرد را به طور نادرستی گزارش می دهند و تلاش کمتری را صرف می کنند هنگامی که در مورد اقدام افشای انتخابی CSR، اطلاع پیدا کنند، اما تنها زمانی که انگیزه چنین اقدامی بخاطر رفتار فرصت طلبانه شرکت باشد. در ادامه در می یابیم که همسویی و همرنگی با هنجار اجتماعی کارکنان (یعنی رفتار فرصت طلبانه پس از مشاهده رفتارهای فرصت طلبانه دیگر) این اثر را تقویت می کند. این مطالعه با نشان دادن اینکه کارکنان عادی چه واکنشی به افشای CSR گزینشی شرکت می دهند، در مجموعه مقالات مشارکت می کند. همچنین، این مطالعه با تاکید بر اقدام یک شرکت جهت افزایشی نزدیکی و تعامل کارکنان در CSR، دلالت هایی در مورد شیوه اجرایی فراهم می کند، که در عمل بیش از پیش رایج شده است، و می تواند بطور بالقوه نتیجه معکوس دهد، زیرا به کارکنان دانش بهتری در مورد CSR می دهد. تا آن حد که این دانش کارکنان را قادر می سازد تا اقدام افشای فرصت طلبانه شرکت را محقق سازد، رفتارهای نامطلوب کارکنان را به عنوان یک نتیجه نشان می دهیم.

چکیده انگلیسی

This study examines whether an employee is more opportunistic upon learning about their firm’s choice to opportunistically engage in selectively disclosing its corporate social responsibility (CSR) information to the public. Increased employee proximity and engagement in CSR gives an employee better knowledge of CSR, enabling the employee to realize the incomplete CSR disclosure. I measure employee opportunism using two independent employee behaviors: performance reporting and effort. I find that an employee misreports performance more and expends lower effort upon learning about the selective CSR disclosure action, but only when such an action is motivated by firm opportunism. I further find that an employee’s social norm conformity (i.e., behaving opportunistically after seeing others’ opportunistic behaviors) underlies this effect. This study contributes to the literature by showing how average employees respond to a firm’s selective CSR disclosure. This study also provides implications to practice by highlighting a firm’s action to increase employee proximity and engagement in CSR, which has become increasingly prevalent in practice, could potentially backfire as it gives employees better knowledge of CSR. To the extent that this knowledge enables the employees to realize the firm’s opportunistic disclosure action, I show undesired employee behaviors as a consequence.

توضیحات

محتوی بسته دانلودی:

فایل PDF پایان نامه انگلیسی فایل ورد قابل ویرایش (WORD) و PDF ترجمه پایان نامه به صورت کاملا مرتب ترجمه شکل ها و جداول انجام شده است
قیمت : 359,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه یادگیری کارکنان از افشای CSR انتخابی شرکت و تاثیر آن بر فرصت طلبی کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi