تخصیص منابع انسانی

مقاله ISI تخصیص منابع انسانی

در این صفحه می توانید مقالات انگلیسی ISI مرتبط با موضوع تخصیص منابع انسانی را مشاهده نمایید. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی، جمع آوری شده اند و گزینه های مناسبی برای استفاده به عنوان مقاله بیس پایان نامه و همچنین انجام پژوهش های دانشگاهی می باشند.

تخصیص منابع انسانی یک مسئله مرتبط در مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM) و مدیریت منابع انسانی محسوب می شود. همچنین در زمینه پیاده سازی فعالیت های فرآیندی، تخصیص موفقیت آمیز منابع موجود می تواند بر عملکرد فرآیند، کاهش هزینه ها و دستیابی به بهره وری و اثربخشی بهتر از منابع، تأثیر گذار باشد.

از طریق انجام اقدامات زیر، منابع انسانی را می توان به بهترین نحو، به کار گرفت:

  • واگذاری کارهایی که تیم در آن از استعداد کافی برخوردار می باشد
  • به کار گماشتن آنها در کل فرآیند
  • تشویق نمودن و ایجاد انگیزه در آنها برای انجام بهترین کار
  • ارج دادن به هر فعالیت یا دستاورد خوب آنها و نه صرفا قدردانی کردن از آنها
  • دادن مشوق، برای انجام کار خوب
  • بیان کار خوب آنها در جمع
  • اعتماد داشتن به آنها

مقاله تخصیص منابع انسانی

مقاله ترجمه شده تخصیص منابع انسانی

در این صفحه لیستی از موضوعات و مقالات مرتبط با تخصیص منابع انسانی، ارائه شده است. لازم به توضیح است که در راستای تسریع در فرآیندهای پژوهشی شما، ترجمه تخصصی این مقالات نیز توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت، انجام شده و با قیمتی تقریبا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. ترجمه مقالات در قالب ورد (WORD) انجام شده و دارای فرمت doc یا docx می باشند و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند.

شرایط به ‌سرعت متغیر و رقابتی، بسیاری از شرکت‌ ها را ملزم کرده است تا در استراتژی اصلی خود، از منابع انسانی استفاده کنند. مدیران با اطلاع از اینکه در موفقیت یک سازمان، منابع انسانی می تواند از نقش موثری برخوردار باشد، برای بهینه سازی استفاده و تخصیص منابع موجود خود در بین خدمات یا سیستم های مختلف، با هدف بیشینه سازی یا کمینه سازی عملکرد های خاص، در پی ابزارهای کارآمدتر و موثرتر می باشند. لازم به ذکر است که شرایط به ‌سرعت متغیر و رقابتی، در محیط‌ های مختلف دنیای واقعی شکل می‌گیرد. همچنین، یافته های بدست آمده حاکی از آن است که مقالات تحقیقاتی به مسئله تخصیص منابع انسانی (HRAP) علاقه مستمر و فزاینده ای داشته و کاربردهای عملی مختلفی را تحت پوشش قرار می دهند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi