دانلود پایان نامه تاثیر میانجی هوش هیجانی در ارتباط بین مشارکت و عملکرد کارکنان

عنوان فارسی

تاثیر میانجی هوش هیجانی در ارتباط بین مشارکت کارکنان و عملکرد کارکنان: یک مطالعه کمی بین کارکنان فرانسوی

عنوان انگلیسی

The Mediating Effect of Emotional Intelligence in the Relationship between Employee Engagement and Employee Performance: Quantitative Survey among French Employees

کلمات کلیدی :

  هوش هیجانی؛ مشارکت شغلی؛ عملکرد شغلی؛ تعهد؛ احساسات؛ رفاه؛ میانجی

رشته های مرتبط مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات پایان نامه انگلیسی : 52 دانشگاه : Jamk University of Applied Sciences
سال انتشار : 2023 تعداد رفرنس : 58
فرمت فایل ترجمه شده : PDF و WORD قابل ویرایش کیفیت ترجمه : تخصصی ویژه با کیفیت طلایی
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این پایان نامه

وضعیت ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
Management Thesis
قیمت دانلود ترجمه پایان نامه
129,900 تومان
پایان نامه حاضر با عنوان "تاثیر میانجی هوش هیجانی در ارتباط بین مشارکت کارکنان و عملکرد کارکنان: یک مطالعه کمی بین کارکنان فرانسوی" بصورت کاملا تخصصی توسط تیم "مدیریت رفتار سازمانی" فرداپیپر ترجمه شده است. اگر موضوع پایان نامه ارشد یا دکتری شما مشابه این موضوع باشد، مطالعه ی این تز کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید به نحو احسن پروژه خود را تکمیل نمایید.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. روش تحقیق و پیاده سازی 4. جمع آوری داده ها 5. نتایج تحقیق 6. نتیجه گیری

ترجمه چکیده

چکیده – هوش هیجانی، توانایی فرد در تسلط بر هیجان هایش و توانایی بهره گیری از آن بجای اجتناب از آن یا اجازه دادن به تسلط هیجان ها بر فرد، می باشد. این مفهوم نسبتاً جدید، ارزش و کارایی قوی برای افراد دارد و نشان داده است که رفاه و بهزیستی را تقویت می کند. پروژه های پژوهشی بسیار اندکی اثر هوش هیجانی در محیط کار و تاثیر آن بر تعامل و عملکرد کارکنان را مورد مطالعه قرار داده اند. یک پرسشنامه کمیتی آنلاین بین 101 کارمند فرانسوی توزیع شد تا سطح هوش هیجانی، تعامل و عملکرد آنها در نقش هایشان اندازه گیری شود. نشان داده شد که کارکنان هرچه بیشتر در کار و زندگی حرفه ای شان، تعامل و مشارکت داشته باشند، عملکرد آنها در رسالت ها و وظایف شان، بهتر خواهد بود. علاوه بر آن، کارکنانی که مهارت های هوش هیجانی قابل توجهی نشان می دهند در وظایف شغلی خود نیز عملکرد بهتری دارند. در نهایت اینکه، هوش هیجانی به عنوان یک میانجی گر در رابطه بین تعامل کارکنان و عملکرد کارکنان عمل می کند. لازم به ذکر است که هوش هیجانی منتقل کننده قسمتی از اثر تعامل کارکنان بر عملکرد کارکنان می باشد.

چکیده انگلیسی

Emotional Intelligence is the ability of individuals to master their emotions and know-how to take ad-vantage of them instead of avoiding or letting them take control. This young concept has strong virtues for individuals and demonstrated that it enhances well-being. Very few research projects have studied the effect of Emotional Intelligence within the workplace and how it affects employee engagement and performance. An online quantitative questionnaire has been distributed to 101 French employees to measure their Emotional Intelligence level, engagement, and performance in their roles. It has been demonstrated that the more engaged the employees are in their jobs and professional lives, the more performant they will be in their missions and duties. Moreover, employees that show significant Emo-tional Intelligence skills are also more performant in their job tasks. Finally, Emotional Intelligence be-haves as a Mediator in the relationship between Employee Engagement and Employee Performance. That is to say that Emotional Intelligence transmits part of effect of Employee Engagement on Employee Performance.

توضیحات

شرکت ها برای ادامه دادن به حیات شان در بازار جهانی امروزی، باید مزایای رقابتی را توسعه دهند. به خاطر جهانی شدن، رقابت بین شرکت ها شدیدتر از هر زمان دیگری است. شرکت ها برای رقابت کردن به طور مداوم در جستجو هستند تا مدیران و کارکنان با کیفیت را در خود ادغام کنند و در این بازار جهانی رشد کنند و از بقیه متمایز شوند. هوش شناختی که به ظرفیت توسعه دانش یک فرد با استفاده از اطلاعات واقعی و موجود مربوط است، به طور چشمگیری در دهه گذشته در نظر گرفته شده است و موضوعیت و اهمیت خود در محیط کار را اثبات کرده است. همچنین به راحتی ارزیابی و اندازه گیری می شود. در یک فرایند استخدام، مدیران هوش شناختی را به شکل معناداری در نظر می گیرند و متقاضیانی که بالاترین سطح آن را دارند جستجو می کنند. آن ها باور دارند که چنین افرادی در شغل شان مشارکت بیشتری دارند، و استمرار و کارایی بیشتری نشان می دهند. امروزه انتظار می رود که از مهارت ها و ظرفیت های جدیدی برخوردار باشند. انتظار بر این است که کارکنان منعطف تر، تطبیق پذیرتر باشند و ذهن بازتری داشته باشند، انتظار می رود بتوانند با چند وظیفه روبرو شوند و یادگیرنده های سریعی باشند. این رقابت جهانی مستمر و فزاینده، و نیاز دائمی به بهتر عمل کردن و شرکت کردن، میزان استرس و اضطراب ذهنی کارکنان را افزایش داده اند، زیرا ترس از شکست و عدم برآورده سازی اهداف در آن ها وجود دارند. لذا این وضعیت تاثیرات منفی روی زندگی فردی و حرفه ای افراد دارد، و روی انگیزه و تعهدشان برای انجام وظایف و ماموریت های شغلی تاثیرگذار است.

این پایان نامه در 43 صفحه به صورت فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز، بخشی از این پایان نامه قرار داده شده است:

محتوی بسته دانلودی:

فایل PDF پایان نامه انگلیسی فایل ورد قابل ویرایش (WORD) و PDF ترجمه پایان نامه به صورت کاملا مرتب ترجمه شکل ها و جداول انجام شده است
قیمت : 129,900 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه تاثیر میانجی هوش هیجانی در ارتباط بین مشارکت و عملکرد کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi