مقاله 2017 مدیریت WORD

در این صفحه می توانید جدیدترین مقالات رشته مدیریت مربوط به سال 2017 را مشاهده نمایید. ترجمه تخصصی این مقالات توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت انجام شده اند. ترجمه مقالات در محیط ورد (WORD) انجام شده و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی می باشند. مدیریت، فرآیندی است که توسط یک یا چند نفر و جهت هماهنگی فعالیت های افراد برای دستیابی به نتایج انجام می شود و این نتایج توسط هیچ فردی که به تنهایی فعالیت می کند، قابل دستیابی نیست.

بسیاری از کسب و کارها، در سالهال اول فعالیت خود با شکست مواجه می شوند. بی‌کفایتی و بی‌تجربگی مدیریتی، تقریبا از عوامل شکست می باشند. بهای مدیریت ضعیف، هم برای افراد و هم ثبات اقتصادی کشور، بسیار بالاست. بهنگام شکست در کسب و کار، نه تنها منابع مالی و فیزیکی هدر می رود، بلکه افراد نیز از آسیب های روانی رنج می برند. در واقع می‌توان از طریق شیوه های مدیریتی خوب، از شکست جلوگیری کرد، بهمین دلیل است که موضوع مدیریت، اهمیت فزاینده ای دارد.

مدیریت 2017

دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت 2017

در این صفحه می توانید مقالات رشته مدیریت مربوط به سال 2017 را مشاهده نمایید. فایل PDF مقالات انگلیسی به صورت رایگان، قابل دانلود از سایت هستند. این مقالات مربوط به گرایش ها و مباحث مختلف رشته مدیریت همچون بازاریابی، منابع انسانی، کسب و کار، گردشگری، بازرگانی، رفتار سازمانی و … می باشند. اقتصاد ملی، هم شامل سازمان های کوچک است و هم سازمان های بزرگ. در این سازمان‌ها، افراد برای دستیابی به اهدافی که بسیار پیچیده یا زیاد هستند، با هم کار می‌کنند. در طول زندگی، مردم مجبورند با سازمان های مختلفی مانند بیمارستان ها، بانک ها، مدارس، مشاغل، دانشگاه ها و بسیاری از سازمان های دولتی تماس بگیرند. مهمترین عامل تعیین کننده کیفیت عملکرد و موفقیت اینگونه سازمانها، موفقیت مدیریت آنها است.

چرا برخی از مدیران موفق هستند و برخی دیگر موفق نیستند؟ این سوال نیاز به پاسخ کامل دارد، ما باید عوامل مختلفی را بررسی کنیم که بر موفقیت مدیریت تاثیر می‌گذارند. ممکن است به سادگی بگوییم که مدیران موفق کسانی هستند که می توانند وظایف اساسی مدیریت (برنامه ریزی، سازماندهی، کارکنان، هماهنگی و کنترل) را به طور موثر انجام دهند. همچنین باید توجه داشته باشیم که مدیران موفق باعث تقویت همکاری و حسن نیت دیگران در داخل و خارج سازمان می شوند.

تمام فعالیت هایی که توسط یک مدیر برای انجام کارها از طریق دیگران انجام می شود، مدیریت نامیده می شود. همچنین مدیریت عبارت است از مدیریت زیرکانه منابع انسانی و سایر منابع برای دستیابی به اهداف سازمان. افراد مرتبط با یک سازمان باید با هماهنگی و حمایت از یکدیگر، تلاش خود را برای دستیابی به اهداف سازمانی اختصاص دهند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi