مقاله بیس مدیریت 2020

در این صفحه می توانید لیست مقالات رشته مدیریت مربوط به سال 2020 را مشاهده نمایید. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی همچون الزویر (Elsevier)، امرالد (Emerald) و … دریافت شده اند و کاملا مناسب استفاده به عنوان مقاله بیس پایان نامه و انجام امور پژوهشی و دانشگاهی هستند. مدیریت، تکنیکی است که برای تحقق دقیق اهداف از طریق استفاده مولد از منابع اساسی، گردش کار را به شیوه یکپارچه و هماهنگ فراهم می کند. مدیریت از طریق برنامه ریزی، سازماندهی، کارکنان، هدایت و کنترل منابع سازمانی به دستیابی موثر و کارآمد اهداف سازمانی کمک می کند. مدیریت، هنر انجام کارها از طریق افراد در گروه های سازمان یافته رسمی می باشد. این حوزه، فرآیند طراحی و حفظ محیطی است که افراد با همکاری گروهی در آن، بطور موثر، اهداف انتخابی را به سرانجام می رسانند.

مدیریت 2020

مقاله مدیریت PDF با ترجمه رایگان

در این صفحه می توانید مقالات رشته مدیریت مربوط به سال 2020 را مشاهده نمایید. فایل مقاله انگلیسی مقالات با فرمت PDF را می توانید به صورت رایگان از سایت، دانلود نمایید. ترجمه تخصصی این مقالات نیز توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت انجام شده و با پرداخت هزینه ای تقریبا رایگان می توانید به این فایل ها دسترسی داشته باشید. مدیریت، سازماندهی و هماهنگی فعالیت های یک شرکت مطابق با سیاست های معین و در جهت دستیابی به اهداف معین می باشد. این رشته، بعنوان عامل تولید، بهمراه ماشین آلات، مواد و پول تلقی می شود.

مدیران، این قدرت و مسئولیت را دارند که در صورت تفویض اختیار از جانب سهامداران، برای مدیریت یک شرکت تصمیم بگیرند. مدیریت بعنوان یک رشته، شامل عملکردهای پیوسته برای تدوین خط مشی شرکت و سازماندهی، برنامه ریزی، کنترل و هدایت منابع شرکت جهت دستیابی به اهداف می باشد. اندازه مدیریت می تواند از یک نفر در یک شرکت کوچک تا صدها یا هزاران مدیر در شرکت های چند ملیتی، متغیر باشد. هیئت مدیره در شرکت های بزرگ، سیاستی را تدوین می کند که توسط مدیر اجرایی اجرا می شود.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi