مهندسی برق 2018

مقالات 2018 مهندسی برق

در این صفحه می توانید لیستی از مقالات مربوط به سال 2018 برای گرایش های مختلف رشته مهندسی برق را مشاهده نمایید. ما در وب سایت فرداپیپر، بانک جامعی از مقالات مربوط به گرایش های مختلف رشته مهندسی برق را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده ایم. این مقالات با توجه به اعتبار بالایی که دارند، منابع بسیار خوبی برای پروژه های درسی و دانشگاهی بوده و همچنین می توان از آنها به عنوان مقاله بیس پروپوزال و پایان نامه، استفاده نمود. فایل PDF مقالات انگلیسی رشته مهندسی برق مربوط به سال 2018 را می توانید به صورت رایگان از سایت، دانلود نمایید.

مهندسی برق و الکترونیک، شاخه ای از رشته های مهندسی است که با کاربردهای عملی برق در همه شکل های خود، شامل الکترونیک، سروکار دارد. همچنین، با کاربردهای طیف الکترومغناطیس و با کاربرد ادوات الکترونیک مانند مدارات مجتمع و ترانزیستورها سروکار دارد.

در شیوه مهندسی، تمایز بین مهندسی برق و الکترونیک، معمولاً بر اساس قدرت مقایسه ای جریان الکتریکی استفاده شده، می باشد. بر این اساس، مهندسی برق قدرت، رشته ای است که با «جریان سنگین» سروکار دارد، یعنی، سیستم ها و تجهیزات روشنایی و قدرت الکتریکی، درحالی که مهندسی الکترونیک با کاربردهای «جریان سبک» مانند تلفن و ارتباطات رادیویی، کامپیوترها، رادار و سیستم های کنترل خودکار سروکار دارد.

مهندسی برق 2018

مقالات ترجمه شده رایگان برق

در این صفحه، می توانید لیستی از موضوعات و مقالات مربوط به زیرشاخه های مختلف رشته مهندسی برق را مشاهده نمایید. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی، دریافت شده اند و ترجمه تخصصی آنها نیز توسط تیمی از برترین مترجمین رشته مهندسی برق در گرایش های تخصصی مختلف، انجام شده اند. ترجمه ها در قالب فایل ورد (WORD) آماده شده و دارای فرمت doc یا docx می باشند و این محصولات، کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند.

این رشته از گذشته تا به امروز، مشاغل مهم و کلیدی صنعتی را به خود اختصاص داده است. در ایران نیز این رشته، میزبان طیف وسیعی از علاقه مندان و متقاضیانی است که تمایل دارند تا در آن به ادامه تحصیل بپردازند. این رشته دارای گرایش های تخصصی مختلفی است که از جمله آنها می توان به قدرت، الکترونیک، مخابرات، و کنترل اشاره کرد.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi