رشته مدیریت صنعتی

دانلود رایگان پروپوزال مدیریت صنعتی

در این صفحه می توانید لیستی از نمونه پروپوزال های آماده و تکمیل شده مناسب پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین درس روش تحقیق در حوزه مدیریت صنعتی را مشاهده نمایید. مطالعه این نمونه پروپوزال ها می تواند روش بسیار مناسبی برای یادگیری ساختارهای استاندارد یک پروپوزال باشند. این پروپوزال ها به صورت فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و همچنین به صورت PDF در اختیار شما قرار داده می شوند. هزینه تقریبا رایگان برای خرید این نمونه ها در نظر گرفته شده که صرف آماده سازی نمونه های جدیدتر و همچنین هزینه های پشتیبانی و نگهداری سایت می شوند.

مدیریت صنعتی با طراحی صنعتی، ساخت، مدیریت و کاربرد اصول علم و مهندسی برای بهبود کل زیرساخت های صنعتی و فرآیندهای صنعتی، سروکار دارد. مدرک این رشته، ترکیبی از رشته های مهندسی، بازرگانی و مدیریت است. این رشته بر مدیریت فرآیندهای صنعتی تمرکز دارد. می توان گفت، مدیران این رشته، مسئول رسیدن به مناسب ترین و کارآمدترین تعامل مولفه های اساسی یعنی: انسان، مواد، ماشین و روش ها می باشند. این مولفه ها را می تواند جزو ملزومات اصلی تشکیل هر سازمانی دانست.

این حوزه پژوهشی بر ایجاد و مدیریت سیستم ها و فرآیندهای صنعتی که افراد، مواد و انرژی را به روش های تولیدی ترکیب می کند، متمرکز می باشد. آموزش در این رشته نیز بر استفاده متنوع از کامپیوتر، ریاضیات و آمار در زمینه مدیریت، تاکید دارد. این رشته به طور خاص با صنایع مهندسی محور مانند نساجی، فولاد، نیرو، مواد شیمیایی، هوانوردی، رباتیک و غیره سروکار دارد.

این رشته، بخش های صنعتی مختلف از نیمه هادی ها و خودروها گرفته تا پردازش پلاستیک و آهنگری فلزات، روغن، لوازم آرایشی، مواد غذایی و غیره را در بر می گیرد. این حوزه شامل ابداع راه ها و روش هایی برای به حداکثر رساندن کارایی فرآیندهای تولید با تعیین اقتصادی ترین استفاده از کارکنان، مواد، ماشین آلات، زمان، سرمایه، انرژی و اطلاعات می باشد.

پروپوزال مدیریت صنعتی

موضوع پروپوزال مدیریت صنعتی

در این صفحه می توانید لیستی از جدیدترین موضوعات پژوهشی مرتبط با مدیریت صنعتی را مشاهده نمایید. مطالعه چندین پروپوزال در یک حوزه پژوهشی باعث می شود تا موضوعات و ایده های پژوهشی جدیدی را بیابید و یا همان موضوع آماده را بسط داده و مطالعات موردی جدیدی را در آن زمینه انجام دهید.

مدیریت صنعتی قادر است تا هر جنبه ای از فعالیت های تجاری را از منظر فنی، اقتصادی، سازمانی و انسانی تجزیه و تحلیل کند. باید در نظر داشت که نیروی انسانی در قلب عملکرد هر سازمانی قرار دارد. تخصص این رشته، کل چرخه عمر محصول را پوشش می دهد: تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری و انتظارات بازار، طراحی و تولید، تحویل به موقع و تضمین قیمت منصفانه. این رشته، راه حل هایی را ارائه می دهد که شامل سازماندهی کار و سیستم های مدیریت، صنعتی سازی و مدیریت کیفیت زنجیره تامین می باشد. لازم به ذکر است که یکی از زمینه های کاربردی این حوزه پژوهشی، مدیریت ناب است که اهمیت آن بین متخصصین این رشته، به خوبی شناخته شده است. این رشته به توسعه در سه محور اصلی تمرکز دارد: عملکرد جهانی (سلامت و عملکرد)، یادگیری سازمانی و مدیریت ناب در توسعه محصولات جدید.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi