مهندسی برق 2021

مقاله فارسی برق 2021

در این صفحه می توانید لیستی از مقالات رشته مهندسی برق مربوط به سال 2021 را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که ترجمه فارسی این مقالات توسط تیمی از برترین مترجمین این رشته، انجام شده است. ترجمه مقالات را می توانید با قیمتی تقریبا رایگان از سایت، خرید نمایید. ترجمه مقالات در قالب فایل ورد (WORD) انجام شده و دارای فرمت doc یا docx می باشند و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند.

مهندسان برق، مدارات برق را خلق، طراحی و مدیریت می کنند تا به تامین برق و روشن کردن دنیا کمک کنند. این افراد، حل کنندگان مسائل هستند که اصول فیزیک و ریاضی، الکترومغناطیس و الکترونیک برای سیستم های مقیاس کوچک و بزرگ را مطالعه کرده اند و از آنها استفاده می کنند تا اطلاعات را پردازش کنند و انرژی را منتقل کنند. مهندسان این رشته با همه نوع ادوات الکترونیک کار می کنند، ادواتی از کوچکترین دستگاه های جیبی تا پست های برق و ابرکامپیوترهای بزرگ. مهندسین این رشته را می توان جزو متحول کنندگان زندگی امروزه ما نامید.

مهندسان این رشته، عمدتاً با سیستم های الکتریکی مقیاس بزرگ، مانند کنترل موتور و تولید و انتقال توان کار می کنند. آنها از انواع گسترده ای از فنآوری ها، از روشنایی و سیم کشی ساختمان ها گرفته تا طراحی لوازم خانگی، سیستم های مخابراتی، پست های برق و ارتباطات ماهواره ای، استفاده می کنند. بسیاری از مرسوم ترین دستگاه ها و ادوات مفید که باعث آسایش بیشتر در زندگی شده اند، مانند خودروها، باتری ها، کامپیوترها، لامپ ها، گوشی های موبایل و ماهواره، از برق به عنوان شکلی از انرژی بهره می گیرند.

مهندسی برق 2021

بانک مقالات مهندسی برق

در این صفحه بانک جامعی از مقالات انگلیسی مربوط به رشته مهندسی برق قرار داده شده اند. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی همچون IEEE، IET، الزویر (Elsevier) و … دریافت شده اند و می توانید فایل PDF آنها را به صورت رایگان از سایت، دانلود نمایید.در صورتی که موضوع و مقاله مدنظر خود را در این لیست پیدا نکردید، می توانید با پشتیبانی سایت فرداپیپر از طریق راه های ارتباطی مشخص شده، تماس حاصل نمایید تا مقاله مورد نظر برای شما ارسال گردد.

برق می تواند انرژی لازم برای حرکت و فعالیت یک ماشین یا انتقال داده ها را فراهم کند. اطلاعاتی که درون یک سیگنال الکتریکی قرار می گیرند، باعث پیدایش فنآوری هایی مانند اینترنت، تلویزیون، کامپیوتر، دوربین های گوشی هوشمند، حسگرهای بیوپزشکی، ماشین های خودران، اتوپایلت (خلبان خودکار) برای هواپیماها و آزمایش های علوم رباتیک برروی مریخ، شده اند.

مهندسان برق، مخترعان، طراحان و سازندگانی هستند که درک می کنند که چگونه به نحو خلاقانه، جریان ها و ولتاژها را مورد استفاده قرار دهند تا باعث پیشرفت و توسعه تکنولوژی شوند. این رشته تحصیلی، مانند همه رشته های مهندسی، یک رشته فعال است که شامل ایجاد و بهبود اشیای واقعی است.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi