مهندسی برق 2017

مقاله 2017 برق PDF

در این صفحه، لیستی از مقالات انگلیسی مربوط به سال 2017 برای رشته مهندسی برق، ارائه شده است. این مقالات از ژورنال های معتبر بین المللی این رشته، جمع آوری شده اند و هر روز نیز، مقالات دیگری به این لیست، اضافه می شوند. لازم به توضیح است که این مقالات می توانند منبع بسیار مناسبی برای پروژه های شبیه سازی و همچنین مقاله بیس پایان نامه باشند. فایل PDF انگلیسی این مقالات را می توانید به صورت رایگان از سایت، دانلود نمایید.

مهندسان برق، تجهیزات الکتریکی، مانند موتورهای الکتریکی، سیستم های راداری و ناوبری، سیستم های مخابرات و تجهیزات تولید برق را طراحی، توسعه و تست می کنند و بر آنها نظارت دارند. همچنین، مهندسان این رشته، تجهیزات الکترونیکی، مانند سیستم های ماهواره ای و ارتباطاتی، از پخش کننده های موسیقی قابل حمل تا سیستم های موقعیت یابی جهانی (GPS) را طراحی و توسعه می دهند.

اگر یک دستگاه عملی و واقعی وجود داشته باشد که برق را تولید، هدایت یا استفاده می کند، به احتمال بسیار زیاد توسط یک متخصص در این رشته، طراحی شده است. علاوه بر آن، آنها می توانند مشخصات فنی برای تست نفوذی یا غیرنفوذی عملکرد، قابلیت اطمینان و دوام ادوات و تجهیزات را طراحی نمایند.

مهندسی برق 2017

مقاله در مورد برق

در این صفحه، موضوعات و مقالات مربوط به رشته مهندسی برق در گرایش های مختلف آن را مشاهده می نمایید. این مقالات توسط تیمی از برترین مترجمین رشته مهندسی برق، و به صورت کاملا تخصصی، ترجمه شده اند. لازم به ذکر است که ترجمه مقالات در محیط نرم افزار ورد (WORD) آماده شده و تایپ شده اند. این فایل ها در فرمت doc یا docx بوده و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی می باشند.

امروزه، مهندسان برق، ادوات و سیستم های الکتریکی را با استفاده از اجزای پایه مانند رساناها، سیم پیچ ها، آهنرباها، باتری ها، کلیدها، مقاومت ها، خازن ها، سلف ها، دیودها و ترانزیستورها، طراحی می کنند. تقریباً همه قطعات و ادوات الکتریکی و الکترونیکی، از مولدها در یک نیروگاه برق تا ریزپردازنده های درون گوشی، از این معدود قطعات پایه استفاده می کنند.

مهارت های اساسی لازم برای این رشته، شامل درک کامل و عمیق اصول نظری برق و الکترونیک، ریاضیات و مواد می باشند. این دانش به متخصصان این رشته امکان می دهد تا مدارات مربوط به انجام کارکردهای خاص را طراحی کنند و الزامات ایمنی، قابلیت اطمینان و بازده انرژی را برآورده کنند و نحوه رفتار آنها، قبل از پیاده سازی سخت افزاری آن طراحی را پیش بینی نمایند. گاهی، مدارات قبل از ورود به مرحله تولید نهایی، برروی بوردهای مدار نمونه اولیه برروی ماشین های «کنترل عددی کامپیوتری» (CNC) ساخته می شوند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi