مقاله انگلیسی مدیریت 2023 با ترجمه فارسی

در این صفحه، تلاش کرده ایم تا جدیدترین مقالات انگلیسی مربوط به گرایش های مختلف رشته های مدیریتی را که مربوط به سال 2023 می باشند از ژورنال های معتبر بین المللی جمع آوری کرده و در اختیار شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار دهیم. همچنین ترجمه تخصصی این مقالات نیز توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت، انجام شده و با قیمتی تقریبا رایگان می توانید اقدام به دریافت آنها کنید.

علم مدیریت عمدتا با مفهوم سازمان گره خورده است که شامل تعدادی از افراد می باشد که تحت رهبری و نظارت یک فرد، برای رسیدن به یک سری اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، تلاش می کنند. در این زمینه، تاکید و تمرکز بیشتر روی مدیریت تیم است که تلاش دارد تا رسیدن به این اهداف را به واسطه برنامه ریزی و سازماندهی دقیق، سرعت بخشد. در این راستا، یکی از مفاهیمی که طی چند دهه گذشته، بیشتر مورد تاکید قرار گرفته، مفهوم پایداری است. پژوهش های فراوانی در این حوزه انجام شده و تلاش شده تا ابعاد و چارچوب های گوناگون مفهوم پایداری در سازمان ها مورد بررسی قرار گیرد.

مدیریت 2023

لیست مقالات جدید مدیریت

در این صفحه لیستی از جدیدترین مقالات رشته مدیریت ارائه شده که فایل PDF آنها را می توانید به صورت رایگان از سایت دریافت نمایید. امیدواریم تا استفاده و مطالعه این منابع، موجب سرعت گرفتن فرآیندهای پژوهشی شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی گردد.

مفهوم مدیریت را می توان در تمامی فعالیت های مربوط به سازمان و کسب و کار مشاهده کرد. این مفهوم را در سازمان می توان در قالب مفهوم علم و یا در قالب مفهوم هنر تعریف کرد، چرا که مدیران همان افرادی هستند که می توانند تیم ها را سازماندهی کرده و با استراتژی هایی که اتخاذ می کنند، سازمان را به سمت اهداف تعیین شده آن سوق دهند.

حال این سوال اساسی پیش می آید که چرا سازمان ها به مدیریت نیاز دارند که در پاسخ آن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مدیریت سازمان می تواند به کارکنان، احساس امنیت و یگانگی دهد.
  • هماهنگی بهتر بین بخش ها و دپارتمان های مختلف یک سازمان، نیازمند وجود یک مدیریت موثر می باشد.
  • به واسطه حضور یک مدیر کارآمد، کارکنان در بخش های مختلف، وظایف خود را در چارچوب های زمانی تعیین شده انجام می دهند.
  • یک مدیر می تواند فضایی را ایجاد کند که منجر به وفادارتر شدن کارکنان گردد و کارکنان، وظیفه ای که انجام می دهند را به عنوان یک بار سنگین برای خود تلقی نکنند.
  • مدیریت موثر سازمان می تواند منجر به ایجاد یک محیط آرام و مثبت در محل کار گردد.

مدیریت یک سازمان از تمام منابعی که در اختیار دارد، استفاده می کند تا بتواند موفقیت کلی سازمان را تضمین نمایند. این منابع می توانند منابع مالی، منابع انسانی، دانش و … باشند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi