مهندسی برق 2019

مقالات 2019 برق

در این صفحه می توانید لیستی از مقالات مربوط به رشته مهندسی برق مربوط به سال 2019 را مشاهده نمایید. ما در .ب سایت فرداپیپر، بانک جامعی از مقالات معتبر مربوط به رشته مهندسی برق را با تفکیک موضوعات و سال انتشارهای مختلف، جمع آوری نموده و در اختیار شما کاربران گرامی، قرار داده ایم. لازم به ذکر است که هر روز، مقالات جدیدی نیز به این لیست، اضافه می شوند. فایل PDF انگلیسی این مقالات را می توانید به صورت رایگان از سایت، دانلود نمایید.

مهندسان برق و الکترونیک، امور پژوهش، طراحی، تست و نظارت بر توسعه سیستم های الکترونیک و ساخت تجهیزات و ادوات الکتریکی و الکترونیکی را انجام می دهند. از سیستم موقعیت یابی جهانی که می تواند بطور پیوسته مکان یک خودرو را ارائه دهد گرفته تا مولدهای برق عظیم، مهندسان برق و الکترونیک، مسئول طیف گسترده ای از فنآوری ها می باشند.

تعدادی از این تجهیزات شامل موتورهای الکتریکی، کنترل ماشین آلات، روشنایی، و سیم کشی در ساختمان ها؛ سیستم های رادار و ناوبری، سیستم های ارتباطاتی و ادوات تولید، کنترل و انتقال برق استفاده شده توسط شبکه های برق، می باشند. همچنین، مهندسان این رشته، سیستم های الکتریکی خودروها و هواپیما را نیز طراحی می کنند.

مهندسان برق در اکثر صنایع، دخیل هستند و قسمت لاینفک توسعه اکثر محصولات و سیستم هایی هستند که بر زندگی ما تاثیر می گذارند. بسیاری از متخصصین این رشته، در یک گرایش، مانند سیستم های کنترل و در یک زمینه کاربردی، مانند پزشکی، کامپیوتر یا توزیع برق، تخصص دارند. این زمینه ها و رشته ها، اغلب بر آنچه که در زندگی فعلی حضور دارند، تاثیر می گذارند. بطور کلی، مهندسان این رشته در ادارات و طبق ساعات منظم کار می کنند، همچنین ممکن است از تاسیسات تولیدی یا یک بیمارستان بازدید کنند تا محصولات را هنگام توسعه محصول، تست کنند یا مورد مطالعه قرار دهند، و یا ممکن است از آنها درخواست شود ساعات بیشتری کار کنند هنگامی که یک محصول در مرحله توسعه یا تست بسیار مهم قرار دارد. آنها احتمالاً با همکاری همدیگر با مهندسان دیگر کار می کنند، هنگامی که می خواهند مسائل را حل کنند یا محصولات یا فرآیندهای جدیدی را توسعه دهند. بخاطر اینکه متخصصین این رشته، برای توسعه اکثر محصولات جدید یا باز طراحی آنها لازم هستند، اغلب طرح های کارآمد را برای گوشی های نسل بعدی، یک ماهواره جدید، یک داشبورد خودرو، یک ترانسفورماتور برق یا حتی یک لامپ بهینه شده، مورد ملاحظه قرار می دهند.

مهندسی برق 2019

مقاله انگلیسی درباره برق

در این صفحه می توانید مقالات و موضوعات مختلف مربوط به رشته مهندسی برق را مشاهده نمایید. این مقاله های انگلیسی، از ژورنال های معتبر بین المللی جمع آوری شده و در اختیار شما، قرار داده شده اند. این مقالات توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مهندسی برق، و به صورت کاملا تخصصی، ترجمه شده اند. ترجمه مقالات در قالب فایل ورد (WORD) انجام شده و دارای فرمت doc یا docx می باشند و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی هستند. مهندسی برق یکی از رشته های پرمخاطب و پرمتقاضی در ایران است. این رشته هر ساله میزبان طیف وسیعی از علاقه مندان است که در گرایش های مختلف آن به ادامه تحصیل بپردازند. تعدادی از وظایف و کارهایی که یک مهندسی برق بر عهده دارد عبارتند از:

  • طراحی، توسعه، تست و نظارت بر ساخت تجهیزات و سیستم های الکتریکی برای خودروها و هواپیما، شامل: موتورهای الکتریکی؛ کنترل های ماشین آلات؛ روشنایی و سیم کشی در ساختمان ها؛ سیستم های رادار و ناوبری؛ سیستم های ارتباطاتی؛ و ادوات تولید، کنترل و انتقال قدرت استفاده شده توسط شبکه ها و تاسیسات الکتریکی
  • تمرکز بر تولید و تامین برق
  • تخصص در رشته ها و زمینه هایی مانند مهندسی سیستم های قدرت
  • ساخت و تولید تجهیزات الکتریکی

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi