کارآفرینی

پایان نامه انگلیسی کارآفرینی

در این صفحه، لیستی از پایان نامه های انگلیسی انجام شده در دانشگاه های مطرح بین المللی در حوزه مدیریت کارآفرینی ارائه گردیده اند. این پایان نامه ها در دانشگاه های مطرح جهان همچون دانشگاه های اروپایی و آمریکایی کار شده اند و نتایج آنها را در اختیار عموم قرار داده شده است. در این راستا، مطالعه این پایان نامه ها می تواند منبعی بسیار عالی و الهام بخش برای دانشجویانی باشد که به دنبال آشنایی با نحوه پایان نامه نویسی هستند. همچنین لازم به توضیح است که مطالعه این تحقیقات می تواند مزایای بیشتری نسبت به مقالات داشته باشد که از جمله می توان به گسترده تر بودن توضیحات آنها در بخش روش تحقیق، پیشینه تحقیق و تحلیل داده ها اشاره نمود.

ما در وب سایت فرداپیپر تلاش می کنیم تا همواره این صفحه را به روز نگه داریم و لیست جدیدترین موضوعات انجام شده در حوزه مدیریت کارآفرینی را به آن بیافزاییم. فایل PDF انگلیسی به صورت رایگان در داخل هر محصول قرار داده شده است؛ با این حال در راستای افزایش سرعت یافتن کارهای پژوهشی شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی، ترجمه فارسی این پایان نامه های انگلیسی نیز توسط تیمی از برترین مترجمین متخصص در این حوزه انجام شده و در اختیار شما قرار داده شده است.

رشته مدیریت کارآفرینی را می توان یکی از رشته های بسیار مهم در حوزه تجارت و کسب و کار عنوان کرد. در این رشته به دانشجویان آموزش داده می شود که چگونه یک کسب و کار را برنامه ریزی کرده و مدیریت نمایند. مطالب و موضوعات ارائه شده در این رشته را می توان به گرایش های دیگر رشته مدیریت مانند تحلیل بازار، برنامه ریزی استراتژیک، منابع انسانی، مالی و بازاریابی مرتبط دانست. مهارت هایی همچون توانایی برنامه ریزی، تفکر استراتژیک، مهارت های ارتباطی و رهبری، توانایی حل مساله و تصمیم گیری در شرایط پیچیده را می توان از جمله مهارت های موفقیت در این رشته عنوان کرد. با توجه به اهمیت یافتن خود اشتغالی در سطح بین المللی و مخصوصا در ایران، دانشجویان زیادی علاقه مند به حضور در این رشته شده اند. همچنین در سطح بین المللی نیز تحقیقات بسیار گسترده ای در مورد جنبه های مختلف این رشته انجام گردیده است.

جدیدترین موضوعات پایان نامه کارآفرینی

در این صفحه از وب سایت فرداپیپر، لیستی از جدیدترین موضوعات مربوط به رشته مدیریت کارآفرینی قرار داده شده است. مطالعه موضوعات مختلف ارائه شده در این صفحه، به شما دانشجویان گرامی این امکان را خواهد داد تا با جدیدترین موضوعاتی که در سطح بین المللی در حوزه مدیریت کارآفرینی کار می شود، آشنایی پیدا کنید. این کار را می توان روش بسیار خوبی برای انتخاب موضوع نهایی شما عنوان کرد.

بدون شک امروزه رقابت ها در حوزه های مختلف کسب و کار، بیش از گذشته است و مدیران در هر سازمانی برای اینکه بتوانند حضور فعالی در این عرصه بین المللی داشته باشند باید به ابزارهای مختلفی مجهز گردند. از جمله این ابزارها می توان به آشنایی با مفاهیم استراتژیک در حوزه کارآفرینی اشاره کرد. مهارت های این رشته به افراد مختلف این امکان را می دهد تا به صورت قدرتمندتر و راهبردی تری وارد بازار کار شوند، همچنین مدیران سازمان ها نیز می توانند به واسطه آن، کسب و کار و سازمان خود را به صورت بهینه تری مدیریت کنند.

کارآفرینی به صورت کلی به عنوان فرآیند شناسایی فرصت ها و ایده ها و ایجاد بستری برای پیاده سازی موفق آنها تعریف می گردد. افراد کارآفرین معمولا به ریسک پذیری و خلاقیت بالا مشهور هستند. از جمله مهارت های عمده در این حوزه می توان به مدیریت زمان، توانایی ارتباط برقرار کردن با مشتریان و تیم های کاری، تصمیم گیری در شرایط پیچیده و توانایی حل مساله اشاره نمود.

تا به اینجای بحث با اهمیت و گسترده بودن مباحث این رشته اشاره شد. با توجه به نقش عمیق مدیریت کارآفرینی در حوزه کسب و کار، تحقیقات بیشماری از طرف دانشگاهیان و پژوهشگران در این حوزه انجام شده و نهایتا نتایج تحقیقات در قالب کتاب ها، مقالات و پایان نامه ها ارائه گردیده اند. با نگاهی به موضوعات اخیر تحقیقاتی در این حوزه متوجه می شویم که بحث آموزش و پایداری از جمله مباحث مهم هستند. همچنین بررسی نقش زنان کارآفرین در کشورهای مختلف نیز از جمله موضوعات خوب بوده است. با توجه به گسترده تر شدن مباحث کسب و کار و کارآفرینی در جهان، می توان موضوعات بیشتری نیز در این حوزه یافته و روی آنها تحقیق انجام داد.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi