مدیریت کسب و کار

مقاله در مورد مدیریت کسب و کار PDF

در این صفحه می توانید جدیدترین مقالات مربوط به موضوع مدیریت کسب و کار را مشاهده نمایید. فایل PDF انگلیسی هر مقاله را می توانید به صورت رایگان از سایت دریافت نمایید. همچنین جهت دریافت ترجمه فارسی به صورت doc یا همان ورد word قابل ویرایش مقالات نیز می توانید اقدام به خرید و دانلود نمایید. مدل مدیریت کسب و کار، حوزه وسیعی است که شامل نقش های مختلف، تنظیمات حرفه ای و فرصت های رشد می باشد. به زبان ساده، این ابزار، فرآیند مدیریت منابع، زمان و افراد سازمان را تسهیل می بخشد. متخصصان این حرفه، تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که کسب و کارها و سازمان ها به طور مؤثر، کارآمد و سودآور اداره می شوند. این یک عمل متعادل کننده است که به دانش و مهارت در طیف وسیعی از رشته ها نیاز دارد.

کار در مدیریت کسب و کار نیازمند مهارت‌های کمّی و «مهارت‌های نرم» نظیر برقراری ارتباط با ایده‌ها، تأثیرگذاری بر دیگران، دادن بازخورد و ارائه‌های مؤثر و آموزنده است. به طور کلی متخصصان این رشته حداقل به یک درک اولیه از حسابداری، امور مالی، بازاریابی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات نیاز دارند و غالبا در یک حوزه عملی، متخصص می باشند. افرادی که در کسب و کار موفق هستند، نیز باید ارتباط شفاف و موثری داشته باشند. این حرفه، اغلب برای کار در تیم ها و پروژه های مشترک فراخوان می دهد. مدیریت حجم کاری تنها بخشی از چالش است: اینکه عضوی از تیمی باشید که همتایان و سرپرستان شما می توانند روی آن حساب کنند، بخش مهمی از موفقیت کسب و کار است.

کسب و کار

مقاله فارسی مدیریت کسب و کار

سایت فرداپیپر جهت شتاب بخشیدن به فرآیندهای پژوهشی شما تلاش کرده تا جدیدترین مقالات بیس با موضوع مدیریت کسب و کار را در این صفحه ارائه نماید. لازم به ذکر است که ترجمه تخصصی این مقالات انگلیسی توسط تیمی از فارغ التحصیلان این رشته انجام شده و در اختیار شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار داده شده است. مدیریت کسب و کار را اگر بخواهیم به شکلی کاملا مختصر تعریف کنیم باید عنوان کنیم که همان اداره یک موسسه تجاری می باشد. این امر شامل تمام جنبه های نظارت و رسیدگی به عملیات تجاری است. از نقطه نظر مدیریت و رهبری، نیز دربردارنده زمینه هایی می باشد که شامل مدیریت ساختمان اداری، حسابداری، مالی، طراحی، توسعه، تضمین کیفیت، تجزیه و تحلیل داده ها، فروش، مدیریت پروژه، مدیریت فناوری اطلاعات، تحقیق و توسعه و بازاریابی می شود. اداره یک کسب و کار شامل عملکرد یا مدیریت عملیات و تصمیم گیری و همچنین سازماندهی کارآمد افراد و سایر منابع به منظور هدایت فعالیت ها به سمت اهداف و مقاصد مشترک است. به طور کلی، «اداره» به عملکرد مدیریت گسترده تر، از جمله خدمات مالی، کارکنان و MIS مرتبط اشاره دارد.

این فرآیند می تواند به عملکرد بوروکراتیک یا عملیاتی وظایف معمول اداری اشاره کند، که معمولاً به جای فعال بودن، درونگرا و واکنشی است. به طور کلی، مدیران، به منظور دستیابی به اهداف سازمان در مجموعه ای از وظایف مشترک مشارکت می کنند. این عملکردهای مدیریتی را می توان به عنوان پنج عنصر مدیریتی توصیف کرد که شامل این موارد می باشند: (1) برنامه ریزی، (2) سازماندهی، (3) فرماندهی، (4) هماهنگی و (5) کنترل کردن.

گاهی اوقات ایجاد خروجی، که شامل تمام فرآیندهایی است که محصولی را تولید می کند که در کسب و کار به فروش می رسد، به عنوان عنصر ششم اضافه می شود. متناوباً، برخی از تحلیل‌ها، مدیریت را زیرمجموعه‌ای از ادارة امور می‌دانند، که به طور خاص با جنبه‌های فنی و عملیاتی یک سازمان مرتبط است و متمایز از عملکردهای اجرایی یا استراتژیک می باشد.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi