حسابداری مدیریت

دانلود رایگان مقاله انگلیسی در مورد حسابداری مدیریت

استراتژی ما در سایت فرداپیپر، بر این بوده تا جدیدترین مقالات انگلیسی و معتبر هر رشته را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار دهیم. در این صفحه می توانید مقالات انگلیسی در مورد حسابداری مدیریت را به صورت رایگان دانلود نمایید. حسابداری مدیریتی، شامل شناسایی، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، تفسیر و انتقال اطلاعات مالی به مدیران به منظور دستیابی به اهداف یک سازمان است. این رشته با حسابداری مالی تفاوت دارد، زیرا هدف آن، کمک به کاربران داخلی شرکت برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه کسب و کار است.

مبانی و اصول حسابداری مدیریت

این ابزار شامل بسیاری از جنبه های حسابداری با هدف بهبود کیفیت اطلاعات ارائه شده برای مدیریت معیارهای عملیات کسب و کار است. متخصصان این رشته، از اطلاعات مربوط به بهای تمام شده و درآمد فروش کالاها و خدمات تولید شده توسط شرکت استفاده می کنند. حسابداری بهای تمام شده زیرمجموعه بزرگی از حسابداری مدیریتی است که به طور خاص بواسطه ارزیابی هزینه های متغیر در هر مرحله از تولید، بر دریافت کل هزینه های تولید شرکت و همچنین هزینه های ثابت تمرکز دارد. این امر به کسب و کارها اجازه می دهد تا هزینه های غیر ضروری را شناسایی و کاهش دهند و سود را به حداکثر برسانند.

حسابداری مدیریت

جدیدترین مقالات حسابداری مدیریت

در این صفحه می توانید نمونه جدیدترین مقالات این گرایش را به همراه ترجمه فارسی آنها دریافت نمایید. بیشتر این مقالات از ژورنال های معتبر خارجی همچون الزویر، امرالد، اسپرینگر و … جمع آوری و در اختیار شما قرار داده شده اند. در تعریف حسابداری مدیریتی می توان گفت که آن، فرآیند ایجاد اهداف سازمان از طریق شناسایی، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، تفسیر و انتقال اطلاعات به مدیران می باشد. این ابزار با هدف اطلاع رسانی مدیریت در مورد معیارهای عملیاتی کسب و کار، بر تمام انواع حسابداری تمرکز دارد. از اطلاعات مربوط به هزینه های محصولات یا خدمات خریداری شده توسط شرکت استفاده می کند. اغلب از بودجه ها برای تعیین کمیت تصمیمات اتخاذ شده در برنامه ریزی عملیاتی استفاده می شود. حسابداران مدیریت از گزارش های عملکرد برای یادداشت مغایرت های بین نتایج واقعی بودجه استفاده می کنند.

در این رشته، مدیران از اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری و کمک به مدیریت و اجرای وظایف کنترلی خود استفاده می کنند. این ابزار می تواند به عنوان فرآیندی برای ارائه اطلاعات و منابع مالی به مدیران برای تصمیم گیری تعریف شود و لازم به ذکر است که فقط توسط تیم داخلی سازمان استفاده می شود و این تنها چیزی است که آن را از حسابداری مالی متمایز می کند. در این فرآیند، اطلاعات مالی و گزارش‌هایی از قبیل فاکتور و مانده‌های صورت‌های مالی توسط مدیریت مالی با تیم مدیریت شرکت به اشتراک گذاشته می‌شود. هدف این فرآیند، استفاده از این داده های آماری و تصمیم گیری بهتر و دقیق تر، کنترل شرکت، فعالیت های کسب و کار و توسعه است.

وظایف حسابداری مدیریت

یک تعریف ساده از این فرآیند، ارائه اطلاعات تصمیم گیری مالی و غیر مالی به مدیران است. به عبارت دیگر، این ابزار به مدیران داخل سازمان کمک می کند تا تصمیم گیری کنند. این امر می تواند به عنوان حسابداری هزینه نیز شناخته شود. این راهی برای تشخیص، بررسی، رمزگشایی و انتقال داده ها است و به سرپرستان کمک می کند تا اهداف کسب و کار را به انجام برسانند. اطلاعات جمع‌آوری‌شده شامل تمام رشته‌های حسابداری است که با شناسایی هزینه‌های مالی و تصمیم‌های اتخاذ شده توسط سازمان، به مدیریت در مورد وظایف کسب و کار آموزش می‌دهد. حسابداران از طرح هایی برای اندازه گیری استراتژی کلی عملیات درون سازمان استفاده می کنند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi