دانلود ترجمه مقاله سیاست نمایندگی فعال: تبادلات بین نقش سازمانی

عنوان فارسی :

سیاست نمایندگی فعال: درگیری بین نقش سازمانی و نمایندگی فعال

عنوان انگلیسی :

Politics of Active Representation: The Trade-off Between Organizational Role and Active Representation

کلمات کلیدی :

  نمایندگی فعال؛ اجتماعی سازی سازمانی؛ اختلافات بین نقشی؛ حداکثر سازی منافع شخصی

درسهای مرتبط : مدیریت دولتی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 23 نشریه : SAGE
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 76
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه نظری 3. سیاست های نمایندگی فعال در بروکراسی 4. بهینه سازی منافع شخصی در نمایندگی فعال 5. داده ها، متغیر ها و فرضیات 6. تجزیه و تحلیل و نتایج 7. بحث و پیاده سازی 8. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The translation of passive into active representation assumes that bureaucrats are willing to serve the interest of their social group when developing and implementing policies. However, the assumption does not account for organizational socialization— the process of being taught what is important in an organization. In addition, there is a comparative paucity of theoretical and conceptual frameworks to explain why and how bureaucrats decide to become active representatives. In this study, I develop a framework for analyzing the decision to engage in active representation. The framework recognizes that active representation conflicts with organizational role and is based on the assumption of public choice theory that humans are utility maximizers. Bureaucrats are not totally devoted to active representation, but instead find an optimal point at which their self-interest is maximized in interrole conflict.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

در انتقال از نمایندگی منفعل به فعال فرض می شود که کارمندان دولتی در زمان توسعه و اجرای سیاست ها مایل به خدمت به منافع گروه اجتماعی خود هستند. با این حال، این فرض اجتماعی شدن سازمانی را توجیه نمی کند (فرآیند تفکر در این زمینه که چه چیزی برای سازمان مهم است). علاوه بر این، کمبود یک چارچوب نظری و مفهومی تطبیقی برای توضیح اینکه چرا و چگونه کارکنان دولتی تصمیم می گیرند یک نمایندگی فعال وجود داشته باشد. در این مطالعه، چارچوبی برای تجزیه و تحلیل تصمیم گیری در خصوص نمایندگی فعال توسعه داده شده است. چارچوب تشخیص می دهد که نمایندگی فعال با نقش سازمان سازگار است و بر پایه فرض نظریه انتخاب عمومی استوار است که انسان ها قابلیت به حداکثر رساندن کاربردها را دارند. کارکنان به طور کامل به نمایندگی فعال متعهد نیستند، بلکه نقطه ی بهینه ای را پیدا می کنند که منافع شخصیشان در اختلافات درون نقشی به حداکثر برسد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله سیاست نمایندگی فعال: تبادلات بین نقش سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.