دانلود ترجمه مقاله رویکرد جدید TRIZ به عنوان تکنیک خلاقانه حل مسئله در خدمات سلامت

عنوان فارسی :

یک رویکرد جدید که TRIZ را به عنوان یک تکنیک خلاقانه حل مسئله در خدمات سلامت، پیشنهاد می کند

عنوان انگلیسی :

A new approach that proposes TRIZ as a creative problem solving technique in health services

کلمات کلیدی :

  TRIZ؛ ماتریس تضاد؛ مدیریت نوآوری؛ کیفیت در خدمات بهداشتی

درسهای مرتبط : مدیریت دولتی؛ مدیریت فناوری اطلاعات
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : researchgate
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 43
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
34,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. داده ها و روش تحقیق 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Purpose- The aim of this study is to produce a new solution matrix to develop innovative solutions for the problems encountered during the delivery of health services and to present a methodology on how to use TRIZ in health services. Methodology- In this study, contradiction matrix, 40 principles and IFR-idealism philosophy, which are among the basic TRIZ paradigms, were used in the process of presenting innovative solutions. One of the Pairwise Comparison methods AHP (Analytical hierarchy process) was used when parameter matching. Findings- As a result of the study, a new matrix and methodology has been developed. Conclusion- Although TRIZ is a very famous problem-solving method, there are only a few studies that use TRIZ to improve service quality in healthcare. This study proposes a new framework for TRIZ's use in healthcare and will serve as a guide for researchers working in this field. Healthcare providers will be able to develop innovative solutions to the problems they encounter by using the 16X16 solution matrix developed as a result of this study and following the methodology proposed as a result of this study.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف- هدف از این مطالعه، تولید یک ماتریس راه حل جدید به منظور توسعه راه حل های نوآورانه برای مسائل پیش آمده در هنگام ارائه خدمات سلامت و ارائه روشی در مورد چگونگی استفاده از TRIZ در خدمات سلامت است. روش تحقیق- در این مطالعه، ماتریس تضاد، 40 اصل و فلسفه ایده آل گرایی IFR، که از جمله پارادایم های اساسی TRIZ هستند، در روند ارائه راه حل های نوآورانه، مورد استفاده قرار گرفتند. هنگام تطبیق پارامترها، از یکی از روش های مقایسه دو به دو AHP (فرایند تحلیلی سلسله مراتبی) استفاده شد. یافته ها- در نتیجه این مطالعه، ماتریس و روش جدیدی ایجاد شده است. نتیجه گیری- اگرچه TRIZ یک روش بسیار معروف برای حل مسئله است، اما فقط چند مطالعه وجود دارند که از TRIZ برای بهبود کیفیت خدمات در بهداشت و درمان استفاده می کنند. این مطالعه، یک چارچوب جدید برای استفاده از TRIZ در مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد و به عنوان راهنمایی برای محققانی که در این زمینه کار می کنند، به کار گرفته خواهد شد. ارائه دهندگان خدمات سلامت می توانند با استفاده از ماتریس راه حل 16 در 16 که در نتیجه این مطالعه ایجاد شده است و به دنبال روش پیشنهادی نتیجه این مطالعه هستند، راه حل هایی ابتکاری را برای مسائلی که با آن روبرو می شوند، ارائه دهند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله رویکرد جدید TRIZ به عنوان تکنیک خلاقانه حل مسئله در خدمات سلامت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 7 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.