دانلود ترجمه مقاله حسابداری مدیریت به عنوان یک منبع سیاسی برای توانمند سازی ادارات دولتی نهادینه شده

عنوان فارسی

حسابداری مدیریت به عنوان یک منبع سیاسی برای توانمند سازی ادارات دولتی نهادینه شده

عنوان انگلیسی

Management accounting as a political resource for enabling embedded agency

کلمات کلیدی :

  حسابداری مدیریت؛ ادارات دولتی نهادینه شده؛ کارآفرینی نهادی؛ کار نهادی؛ تغییر نهادی؛ سیاست سازمانی؛ قدرت سازمانی

درسهای مرتبط حسابداری مدیریت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 17 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 89
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
34,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش های بازبینی 3. نتایج بازبینی 4. بحث و بررسی و مسیرهایی برای پژوهش بیشتر 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این که چگونه کنشگران جای گرفته در موسسات می ‌توانند این موسسات را تغییر دهند به عنوان تناقضی برای ادارات دولتی نهادینه شده شناخته می‌ شود. اگرچه علاقه علمی به ادارات دولتی نهادینه شده در سالهای اخیر افزایش ‌یافته است، اما آنچه که فعالان را قادر می ‌سازد تا در ادارات دولتی نهادینه شده درگیر باشند هنوز بخوبی درک نشده اند. یک منبعی که ممکن است به کنشگران در تشخیص ادارات دولتی نهادینه شده و غلبه بر مقاومت سیاسی توسط مخالفان تغییر کمک کند، حسابداری مدیریت می باشد، به طوری که حسابداری مدیریت می ‌تواند – در میان سایر عملکردها – به عنوان یک منبع اطلاعات مهم برای فعالان مایل به درگیری در ادارات دولتی نهادینه شده خدمت نماید. اگرچه مقالات موجود ممکن است به طور صریح به ادارات دولتی نهادینه شده اشاره نداشته باشند، مطالعات پژوهشی منتشر شده احتمالا شامل شواهدی از نقش حسابداری مدیریت به عنوان منبعی در کار نهادی می ‌باشد. بنابراین این مطالعه به دنبال بررسی و تحلیل مجدد مقالات موجود برای شواهد در این رابطه است که چگونه مدیریت حسابداری ممکن است به عنوان یک منبع سیاسی مورد استفاده قرار گیرد که ادارات دولتی نهادینه شده را توانمند سازد. برای این منظور، این مطالعه از روش ‌های مرور مقالات نظام‌ مند استفاده می کند و نشان می‌دهد که چرا و چگونه مدیریت حسابداری ممکن است به عنوان یک منبع سیاسی در تغییر نهادی عمل کند. این مطالعه شش نقش را در این رابطه توسعه می‌ دهد که چگونه مدیریت حسابداری ممکن است به عنوان یک منبع سیاسی در شناسایی نیاز و کسب پشتیبانی دیگران و اجرای تغییرات نهادی به کار گرفته می شود. این امر فراتر از آن نشان می‌دهد که حسابداری مدیریت ممکن است در تقابل با عوامل دیگر در توانمند سازی ادارات دولتی نهادینه شده باشد. در نهایت، یافته‌ های بررسی نشان می‌ دهد که حسابداری مدیریت نه تنها ممکن است یک منبع مهم در قانونمند سازی تغییرات نهادی به وقوع پیوسته باشد، بلکه در شناسایی نیاز به تغییر، به دست آوردن حمایت دیگران برای تغییر و اجرای تغییر نیز مهم است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

How actors embedded in institutions can change those institutions is known as the paradox of embedded agency. Although academic interest in embedded agency has increased in recent years, what enables actors to engage in embedded agency is still not well understood. One resource that may assist actors in realising embedded agency and overcoming political resistance by opponents to change is management accounting, as management accounting can—among other functions—serve as an important information resource for actors willing to engage in embedded agency. Although the existing literature may not explicitly refer to embedded agency, published research studies are likely to already contain some evidence of the role of management accounting as a resource in institutional work. Thus, this study seeks to survey and re-analyse the existing literature for evidence regarding how management accounting may be used as a political resource that enables embedded agency. For this purpose, the study uses systematic literature review methods and demonstrates why and how management accounting may serve as a political resource in institutional change. The study develops six roles concerning how management accounting may be used as a political resource in the identification of a need for and gaining others’ support for and the implementation of institutional change. It further shows that management accounting may be at interplay with other factors in enabling embedded agency. Finally, the review findings suggest that management accounting may be an important resource not only in legitimising institutional change ex post but also in identifying the need for change, gaining others’ support for change and implementing change.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله حسابداری مدیریت به عنوان یک منبع سیاسی برای توانمند سازی ادارات دولتی نهادینه شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi