دانلود ترجمه مقاله مروری بر نوآوری مدل کسب و کار پایدار

عنوان فارسی :

نوآوری مدل کسب و کار پایدار: مرور

عنوان انگلیسی :

Sustainable business model innovation: A review

کلمات کلیدی :

  نوآوری مدل کسب و کار؛ مدل کسب و کار پایدار؛ چالش ها؛ مرور؛ موانع؛ مدل کسب و کار چرخشی

درسهای مرتبط : مدیریت کسب و کار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 116
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش 3. مفاهیم پایه 4. شکاف های پژوهشی 5. پرسش های تحقیق 6. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The capability to rapidly and successfully move into new business models is an important source of sustainable competitive advantage and a key leverage to improve the sustainability performance of organisations. However, research suggests that many business model innovations fail. Despite the importance of the topic, the reasons for failure are relatively unexplored, and there is no comprehensive review of the sustainable business model innovation literature. This research provides a review of the literature, using a systematic database search and cross-reference snowballing. Its key contributions are: (1) a review of the key underlying concepts, discussing their similarities and differences and offer new definitions where there is an identified need; (2) we identify a research gap; and (3) we deduct research questions to address the gap.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

توانایی حرکت سریع و موفق به سمت مدل های کسب و کار جدید یک منبع مهم از مزیت رقابتی پایدار و یک اهرم کلیدی به منظور بهبود عملکرد پایدار سازمان ها می باشد. با این حال، این مطالعه پیشنهاد می دهد که بسیاری از نوآوری های مدل کسب و کار موفقیت آمیز نیست. با وجود اهمیت این موضوع، دلایل عدم موفقیت در این زمینه نسبتا ناشناخته مانده و هیچ بررسی جامعی از نوآوری مدل کسب و کار پایدار در منابع وجود ندارد. این مطالعه بررسی از منابع را با استفاده از جستجوی پایگاه داده سیستماتیک و جستجوی مرجع را ارائه می دهد. اقدامات کلیدی در این مقاله 1) بررسی مفاهیم پایه کلیدی با بحث در رابطه با شباهت ها و تفاوت های آن ها و ارائه ی تعاریف جدید، 2) شناسایی شکاف های تحقیقاتی در این زمینه و 3) پاسخ دادن به سوالات پژوهشی به منظور پرداختن به شکاف های موجود در این رابطه می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مروری بر نوآوری مدل کسب و کار پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.