دانلود ترجمه مقاله نوآوری همکاری جویانه از طریق یک خزانه مدیریت استعداد

عنوان فارسی

نوآوری همکاری جویانه از طریق یک خزانه مدیریت استعداد : یک مطالعه کیفی درباره رقابت در{بخش} مراقبت های بهداشتی

عنوان انگلیسی

Cooperative innovation through a talent management pool: A qualitative study on coopetition in healthcare

کلمات کلیدی :

  هَم رقابتی؛ نوآوری؛ مراقبت های بهداشتی؛ مدیریت استعداد؛ بیمارستان ها

درسهای مرتبط مدیریت استعداد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 56
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
64,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب نظری 3. روش ها 4. نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – طیّ سال های اخیر، بخش مراقبت های بهداشتی هلند با افزایش رقابت مواجه گردیده است. نَه تنها منابع مالی دچار کمبود هستند، بلکه به دلیل کمبودهای قابل ملاحظه نیروی کار، بیمارستان های هلند باید با سایر بیمارستان های واقع در یک منطقه جغرافیایی یکسان، به رقابت بپردازند تا بتوانند کارکنان مستعد را جذب و حفظ نمایند. با این وجود، چهار بیمارستان فعّال در یک منطقه یکسان با ایجاد کردن یک خزانه مدیریت مشترک، در حال همکاری با یکدیگر هستند تا با این کمبودها مقابله کنند. " هَم رقابتی " یک مفهوم است که برای اشاره به همکاری و رقابت همزمان استفاده می شود. در این مقاله، یک مطالعه موردی انجام شده است تا درک ما از هَم رقابتی بهبود یابد. در این بین، یافته ها حاکی از این است که اِدراکات کُنشگران سازمانی از رقابت متفاوت می باشد و ممکن است مانع نوآوری همکاری جویانه با رُقبا شود، درحالیکه مشکلات مشترک و محدودیت های منابع اِدراک شده، محرّک رقابت است. ما پیرامون تحقیقات فعلی درباره همکاری با در نظر گرفتن یافته های این پژوهش، که پیامدهایی برای پژوهش های آتی در خصوص این موضوع دارد، بدقّت می اندیشیم.

نمونه متن انگلیسی مقاله

In recent years, the Dutch healthcare sector has been confronted with increased competition. Not only are financial resources scarce, Dutch hospitals also need to compete with other hospitals in the same geographic area to attract and retain talented employees due to considerable labour shortages. However, four hospitals operating in the same region are cooperating to cope with these shortages by developing a joint Talent Management Pool. ‘Coopetiton’ is a concept used for simultaneous cooperation and competition. In this paper, a case study is performed in order to enhance our understanding of coopetition. Among other things, the findings suggest that perceptions of organizational actors on competition differ and might hinder cooperative innovation with competitors, while perceived shared problems and resource constraints stimulate coopetition. We reflect on the current coopetition literature in light of the research findings, which have implications for future research on this topic.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 19 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 11 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 64,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله نوآوری همکاری جویانه از طریق یک خزانه مدیریت استعداد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi