مدیریت صنعتی

مقاله انگلیسی مدیریت صنعتی PDF

در این صفحه می توانید مقالات انگلیسی مربوط به مدیریت صنعتی را مشاهده نمایید. فایل PDF انگلیسی این مقالات را می توانید به صورت رایگان، دانلود نمایید. از این مقالات می توانید برای اهداف پژوهشی و دانشگاهی خود و همچنین به عنوان مقاله بیس پایان نامه، استفاده نمایید.

مدیریت صنعتی را می توان هم شاخه ای از علم مدیریت دانست و هم شاخه از علم مهندسی. این حوزه پژوهشی می تواند ایجاد سیستم مدیریت را تسهیل نموده و فرآیندهای مهندسی متنوع را یکپارچه سازد. این رشته با طراحی صنعتی، ساخت، مدیریت و به کارگیری اصول علم مدیریت و مهندسی برای بهبود کل زیرساخت های صنعتی و فرآیندهای صنعتی سروکار دارد. این رشته بر مدیریت فرآیندهای صنعتی نیز تمرکز دارد. می توان گفت، مدیران این حوزه، مسئول رسیدن به مناسب ترین و کارآمدترین تعامل در چهار مولفه اساسی هستند یعنی: انسان، مواد، ماشین و روش ها (که هر سازمانی به آنها نیاز دارد).

این رشته همچنین شامل مطالعه عملکرد ماشین ها و همچنین افراد است. متخصصانی برای نگهداری ماشین آلات در شرایط کار خوب و اطمینان از کیفیت تولید آنها، به کار گرفته می شوند؛ بر جریان مواد در کارخانه نظارت می شود تا اطمینان حاصل شود که کارگران و ماشین آلات، هیچکدام بیکار نیستند. بازرسی مداوم برای حفظ خروجی در حد استاندارد انجام می شود. از آنجا که بخشی از مهندسی و به ویژه مرتبط با صنعت مهندسی ساخت، به مطالعه ساختار و سازماندهی شرکت های صنعتی می پردازد، این موضوع دربرگیرنده حوزه هایی از مسائل صنعتی است که برای موفقیت شرکت ها در بخش تولید، ضروری است.

مقاله مدیریت صنعتی

مجلات معتبر مدیریت صنعتی

در این صفحه، لیستی از جدیدترین مقالات با موضوع مدیریت صنعتی ارائه شده اند. این مقالات از ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی همچون الزویر (Elsevier)، امرالد (Emerald)، اسپرینگر (Springer)، وایلی (Wiley) و … جمع آوری شده و در اختیار شما قرار گرفته اند. ترجمه تخصصی این مقالات توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت و در قالب فایل ورد (WORD) انجام شده است. ترجمه مقالات دارای فرمت doc یا docx بوده و کاملا قابل ویرایش و شخصی سازی می باشند.

یک مدیر متخصص در این رشته، اصول سیستم تولید، تدارکات، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت مواد، کارآفرینی و موارد دیگر را مورد بررسی قرار می دهد. مدیران صنعتی، نحوه استفاده کارآمد و اقتصادی از منابع در یک کسب و کار از جمله نیروی کار، مواد، ماشین آلات، زمان، سرمایه، انرژی و اطلاعات را برنامه ریزی می کنند. این افراد همچنین باید با ایجاد سیستم های جدید برای حل مسائل مربوط به ضایعات و ناکارآمدی مرتبط با یک فرآیند تجاری/صنعتی، سر و کار داشته باشند. این رشته همیشه به پرسنل شایسته ای نیاز دارد که بتوانند، منطق و استدلال را برای شناسایی نقاط قوت و ضعف راه حل ها، نتیجه گیری ها یا رویکردهای جایگزین برای چنین مسائلی، به کار گیرند. متخصصین این رشته به ویژه دانش و مهارت های گسترده ای را برای نیازهای صنعتی، فرا می گیرند. این حوزه، یک جریان مهندسی مرتبط با مدیریت فرآیند صنعتی است. شاید نام این رشته باعث سردرگمی در علاقه مندان به این حوزه شود. باید در نظر داشت که این رشته یک جریان مدیریتی و مهندسی است که به درک، توسعه و پیاده سازی سیستم هایی شامل انسان و سایر منابع مربوط می شود.

این مقالات از مجلات و ژورنال های معتبر مرتبط با این رشته از جمله الزویر (Elsevier)، امرالد (Emerald) و … دریافت شده اند.

این مقالات توسط تیمی از بهترین مترجمین رشته مدیریت، ترجمه شده اند و کاملا تخصصی می باشند. مطمئنا یک فارغ التحصیل این رشته، آشنایی کاملی با اصطلاحات و عبارات تخصصی این رشته خواهد داشت.

در مورد برخی از ترجمه ها، فایل پاورپوینت نیز که شامل خلاصه ای از مباحث است، آماده شده و در مشخصات محصول، به آن اشاره شده است. با این حال در مورد محصولاتی که پاورپوینت آماده ندارند نیز می توانید از بخش مشخص شده در هر محصول، اقدام به ثبت سفارش نمایید. لازم به ذکر است که همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت، آماده ارائه هرگونه راهنمایی در این زمینه به شما کاربران گرامی می باشند.

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi