دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی پروژه و مدیریت ریسک به عنوان عامل موفقیت پروژه های فناوری اطلاعات

عنوان فارسی :

برنامه ریزی پروژه و مدیریت ریسک به عنوان یک عامل موفقیت برای پروژه های فناوری اطلاعات در مدارس کشاورزی صربستان

عنوان انگلیسی :

Project planning and risk management as a success factor for IT projects in agricultural schools in Serbia

کلمات کلیدی :

  مدیریت پروژه؛ فنّاوری های اطلاعات و ارتباطات؛ پروژه فنّاوری اطلاعات

درسهای مرتبط : مدیریت پروژه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 35
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. نتایج 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Enterprises and business systems are introducing modern information and communication technologies into their organizations to improve their business processes and gain a competitive advantage. Theoretical research, as well as research carried out in practice, unambiguously indicate that companies take this step without the necessary professional analysis of business processes and insufficient knowledge of the project management methodology. Also, in this area there is a lack of adequate literature, especially in the field of information technology (IT) project management. This paper provides a new approach for research in the field of project management throughout a studious analysis of risk management in IT projects. To confirm hypotheses, this paper examines and outlines concrete IT management solutions in business systems with emphasis on education organizations, which leads to business improvement and achievement of positive business results. Introduction: Modern companies’ business and business systems are based almost exclusively on projects management. For this reason, knowledge and skills in project management become an increasingly important resource for every successful company. Projects are usually multidisciplinary and therefore project management involves a large number of complex activities in planning, coordination and control from different areas of business: sales, marketing, IT, etc.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – واحدهای کسب و کار و نظام های کسب و کار، درحال وارد کردن فنّاوری های اطلاعاتی و ارتباطی مدرن به سازمان های خود هستند تا فرآیندهای کسب و کارشان را بهبود دهند و به مزیت رقابتی دست یابند. تحقیقات نظری، و همچنین تحقیقات عملی، صراحتاً نشان داده است که شرکت ها بدون برخورداری از تحلیل حرفه ای لازم از فرآیندهای کسب و کار و با دانش ناکافی از روش مدیریت پروژه، این گام را بر می دارند. همچنین، در این حوزه، کمبود تجقیقات کافی، بویژه در زمینه مدیریت پروژه های فنّاوری اطلاعات، وجود دارد. این مقاله، یک رویکرد جدید برای پژوهش در زمینه مدیریت پروژه را در سراسر تحلیل مجدّانه خود از مدیریت ریسک در پروژه های فنّاوری اطلاعات، ارائه می کند. برای تائید کردن فرضیه ها، این مقاله، راه حل های عینی برای مدیریت فناوری اطلاعات در نظام های کسب و کار را با تاکید بر سازمان های آموزشی، بررسی و مختصراً بیان نموده است، که به بهبود کسب و کار و دستیابی به نتایج مثبت کسب و کار، منجر می شود. مقدّمه: کسب و کار و نظام های کسب و کار شرکت های مدرن، تقریباً به طور انحصاری بر مبنای مدیریت پروژه ها استوار است. به همین دلیل، دانش و مهارت ها در زمینه مدیریت پروژه به یک منبع با اهمیت فراینده برای هر شرکت موفّق تبدیل گردید. معمولاً، پروژه ها میان رشته ای اند و بنابراین، مدیریت پروژه شامل تعداد زیادی فعالیت پیچیده در زمینه برنامه ریزی، هماهنگ سازی و کنترل در حوزه های مختلف کسب و کار مانند فروش، بازاریابی، فنّاوری اطلاعات و امثالهم می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی پروژه و مدیریت ریسک به عنوان عامل موفقیت پروژه های فناوری اطلاعات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.