دانلود ترجمه مقاله مدیریت عملکرد در برون‌سپاری لجستیک

عنوان فارسی :

مدیریت عملکرد در برون‌سپاری لجستیک: مطالعه‌ی موردی در مورد صنعت شکر - انرژی

عنوان انگلیسی :

Performance management in logistics outsourcing: a study on sugar-energy industry

کلمات کلیدی :

  سنجش عملکرد؛ لجستیک؛ برون‌سپاری؛ مدیریت عملکرد

درسهای مرتبط : مدیریت صنعتی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 21 نشریه : Emerald
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 52
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
48,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مرور مقالات 3. روش کار 4. مطالعه‌ی موردی 5. نتایج 6. دلالت هایی برای عمل 7. نتیجه‌گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Purpose: This paper analyzes managerial practices currently used for outsourced logistics activities in mechanized cutting, loading and transportation (CLT) of sugarcane in a Brazilian company using performance-based logistics contracts (PBL) as reference. Design/methodology/approach: The methodology draws on literature review, design of an analysis model, small group meetings with academics/industry professionals and practical application through a case study. The model is based on PBL and its construction involved choosing the analysis axes, defining evaluation items and respective measurement scale and the means and sources of data collection. Findings: When comparing the evaluation results with PBL recommendations, it is possible to see that there are still many improvement opportunities. In contracting axis, decision-making process was poor-rated due to the absence of strategic considerations to support outsourcing decision. Procurement, contract and implementation are in intermediate level. Performance management is the most mature axis. However, quality analysis showed intermediate level. In relationship axis, the most relevant gap is the lack of expectations alignment. Remaining items showed intermediate levels of compliance but still need focusing on communication, establishing a structured relationship management development. Originality/value: This study contributes first to develop an analysis model based on PBL to evaluate the level of relationship integration between company and logistics service provider, and second, to apply the model to an empirical case in a CLT company operation. As a result, the analysis model presents guidelines for the company, not to just contract/rent equipment and manpower but hire results.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف: این مقاله به بررسی تکنیک‌های مدیریتی می‌پردازد که در حال حاضر برای فعالیت‌های لجستیک برون‌سپاری شده در برش، بارگیری و حمل و نقل ماشینی (CLT) نیشکر در یک شرکت برزیلی با استفاده از قراردادهای لجستیک عملکردمحور (PBL) به عنوان مرجع مورد استفاده قرار می‌گیرند. طرح و روش کار: روش کار شامل مطالعه ی مقالات پیشین، استفاده از یک مدل تحلیلی، ملاقات گروه کوچکی با متخصصان دانشگاهی و صنعتی و کاربرد عملی توسط یک مطالعه‌ی موردی است. این مدل براساس PBL است و ساختار آن شامل انتخاب محورهای تجزیه و تحلیل، تعریف نمونه‌ها (موردها) و مقیاس سنجشی مربوطه و شیوه‌ها و منابع جمع‌آوری داده‌ها است. یافته‌ها: هنگام مقایسه‌ی نتایج ارزیابی با توصیه‌های PBL، می‌توان مشاهده کرد که در آن هنوز فرصت‌های بسیاری برای پیشرفت وجود دارد. در محور تنظیم قرارداد، فرایند تصمیم‌گیری به علت کمبود ملاحظات راهبردی برای پشتیبانی از تصمیم برون‌سپاری لجستیک رتبه‌ی ضعیفی به دست آورد، رتبه ی قرارداد و اجرا در سطح متوسط هستند. مدیریت عملکرد تکامل یافته‌ترین محور است، با این وجود، تجزیه و تحلیل کیفیت رتبه ی متوسطی را بدست آورد. در محور رابطه، مهم ترین کاستی، هماهنگی بین انتظارات است. بقیه موردها سطح متوسطی از تبعیت را نشان دادند، اما هنوز با تمرکز بر ارتباط، توسعه‌ی مدیریت با یک رابطه‌ی ساختارمند مورد نیاز است. منشأ و ارزش: این پژوهش ابتدا در ایجاد یک مدل تحلیلی براساس PBL مشارکت می‌کند تا سطح یکپارچگی رابطه بین شرکت و تأمین‌کننده‌ی خدمات لجستیک را ارزیابی کند و سپس مدل را در یک پژوهش تجربی در عملیات شرکت CLT به کار می برد. در نتیجه، مدل تحلیلی، نه تنها برای قرارداد یا کرایه‌ی تجهیزات و نیروی انسانی بلکه برای استفاده از نتایج، رهنمودهایی برای شرکت ارائه می‌دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 30 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 18 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 48,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت عملکرد در برون‌سپاری لجستیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نه =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.