دانلود ترجمه مقاله موانع و مشوق های توسعه پایدار شهری

عنوان فارسی :

موانع و مشوق های توسعه پایدار شهری: تحلیل پذیرش پروژه های LEED-ND

عنوان انگلیسی :

Barriers and incentives for sustainable urban development: An analysis of the adoption of LEED-ND projects

کلمات کلیدی :

  توسعه پایدار؛ LEED-ND؛ دولت محلی

درسهای مرتبط : مدیریت شهری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 70
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
42,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. مواد و روش ها 4. نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The adoption rate for Leadership in Energy and Environmental Design – Neighborhood Development (LEED-ND) projects has varied considerably across the United States. Local governments and developers face variation in the incentives and barriers while implementing LEED-ND projects across four key dimensions – economic, policy, public awareness, and organizational. This paper investigated the drivers of variation using a mixed-methods approach including a two-stage Heckman model, a survey of Texas subdivision developers and interviews with local planning officials. Results indicate that initial public funding may lead to more LEED-ND projects being completed, but with a diminishing return as these projects become established within the region. Support for local programs including tax abatement, public-private partnerships, and other incentives were also demonstrated to help facilitate LEED-ND project adoption. Overall this paper underscored the important role, especially early on, the public sector and local governments play in initiating local LEED-ND projects to inform and motivate the land development industry.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در ایالات متحده به طور قابل توجهی، میزان پذیرش رهبری در خصوص پروژه های انرژی و طراحی محیط - توسعه محلات (LEED-ND) تغییر کرده است. هنگام اجرای پروژه های LEED-ND در چهار بعد اصلی اعم از اقتصادی ، سیاست گذاری ، آگاهی عمومی و سازمانی، دولت های محلی و توسعه دهندگان با تغییراتی در خصوص مشوق ها و موانع مواجه هستند. این مطالعه، محرک ها و عوامل ایجاد تغییرات را با استفاده از یک روش مختلط متشکل از مدل دو مرحله ای هکمن، نظرسنجی از توسعه دهندگان زیربخش تگزاس و مصاحبه با مقامات برنامه ریزی محلی، مورد بررسی قرار می دهد. نتایج حاکی از آن است که بودجه اولیه عمومی ممکن است به تکمیل پروژه های LEED-ND بیشتری منجر شود، اما هنگام آغاز این پروژه ها در منطقه، بازده کمتری مشاهده شد. یافته ها حاکی از آن است که پشتیبانی از برنامه های محلی نظیر کاهش مالیات، مشارکت عمومی- خصوصی و سایر مشوق ها نیز در تسهیل پذیرش پروژه LEED-ND موثر است. به طور کلی این تحقیق، نقش مهم بخش دولتی و دولت‌های محلی در ایجاد پروژه‌های LEED-ND را برای آگاهی عمومی و انگیزه بخشیدن به صنعت توسعه ارضی مورد تاکید قرار می دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 22 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 9 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 42,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله موانع و مشوق های توسعه پایدار شهری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.