حسابداری 2019

موضوع مقاله حسابداری

در این صفحه می توانید جدیدترین مقالات حسابداری را مشاهده نمایید. شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی می توانید از این موضوعات و مقالات به عنوان منابع پژوهش های علمی خود استفاده کنید. این مقالات از ژورنال های معتبر خارجی جمع آوری شده اند و اطلاعات بسیار موثق و پرباری دارند. همچنین لازم به ذکر است که تعدادی از این مقالات دارای ترجمه آماده نیز می باشند که با خرید آنها و پرداخت مبلغی تقریبا رایگان می توانید دریافت نموده و استفاده کنید. در مورد اهمیت رشته حسابداری باید گفت که هرسازمان و کسب و کاری که منابع اقتصادی مانند پول، ماشین آلات، و ساختمان دارد، از اطلاعات حسابداری استفاده می کند. به همین دلیل، این رشته را زبان کسب و کار می خوانند. همچنین این حرفه به عنوان زبان فراهم کننده اطلاعات مالی در مورد سازمان های غیرانتفاعی مانند دولت ها، خیریه ها، اتحادیه ها و بیمارستان ها عمل می کند.

حسابداری 2019

مقاله ISI حسابداری با ترجمه 2019

همانطور که در این صفحه مشاهده می نمایید، مقالات به همراه ترجمه فارسی آنها ارائه می گردند. این ترجمه ها توسط متخصصین هر رشته انجام شده و کاملا تخصصی می باشند. مقالات انگلیسی ISI از ژورنال های معتبر بین المللی انتخاب می شوند و دارای پایه علمی قوی می باشند. اگر هزینه محصولات را مشاهده نمایید، متوجه خواهید شد که استفاده از آنها می تواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما گردد. فرآیند حسابداری داده ها نشان می دهد که بهره برداری آنها برای سازمان ها و اشخصا مختلف، کاملا متفاوت است. برای نمونه ممکن است مقامات بانکی صورت وضعیت های مالی یک شرکت را مطالعه کنند تا توان شرکت برای بازپرداخت یک وام را ارزیابی نمایند. سرمایه گذاران احتمالی می توانند داده های حسابداری از چند شرکت را مقایسه کنند تا تصمیم بگیرند که کدام شرکت بهترین سرمایه گذاری را ارائه می کند. همچنین حسابداری داده های مالی، اطلاعات مهمی برای تصمیم گیری مدیران فراهم می کند. این رشته، مهارت یا فعالیت نگهداری سوابق پولی است که یک شخص یا سازمان به دست می آورد و خرج می کند.

ترجمه مقالات به صورت تایپ شده در محیط ورد (WORD) ارائه می شوند و دارای فرمت doc و docx می باشند و به راحتی می توانید آنها را ویرایش نمایید. لازم به ذکر است که در هیچ کدام از محصولات سایت از تبلیغات و لوگوی سایت استفاده نشده است.

در داخل هر محصول، بخشی جهت سفارش پاورپوینت آن مقاله طراحی شده است که می توانید اقدام به سفارش نمایید. لازم به ذکر است که پاورپوینت برخی از ترجمه ها نیز از قبل آماده شده که به راحتی می توانید آنها را نیز از سایت دانلود کرده و برای اهداف ارائه خود استفاده نمایید.

با توجه به تخصصی بودن رشته حسابداری، دپارتمان مجزایی را برای ترجمه تخصصی این مقالات در نظر گرفته ایم. مترجمین این دپارتمان از بین فارغ التحصیلان این رشته از دانشگاه های معتبر گزینش شده اند.

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi