دانلود ترجمه مقاله مدیریت تخصیص منابع انسانی در پروژه های چندگانه با استفاده از روش های جامعه شناسی

عنوان فارسی :

مدیریت تخصیص منابع انسانی در پروژه های چندگانه با استفاده از روش های جامعه شناسی

عنوان انگلیسی :

Human resource allocation management in multiple projects using sociometric techniques

کلمات کلیدی :

  جامعه شناسی؛ ترکیب تیم؛ روش های کمی؛ گروه ها؛ بهینه سازی؛ انسجام

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 41
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. انسجام گروه 3. جامعه شناسی و ماتریس جامعه شناسی 4. مطالعه موردی 5. فرآیند محاسبه کلی 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This article describes a new application of key psychological concepts in the area of Sociometry for the selection of workers within organizations in which projects are developed. The project manager can use a new procedure to determine which individuals should be chosen from a given pool of resources and how to combine them into one or several simultaneous groups/projects in order to assure the highest possible overall work efficiency from the standpoint of social interaction. The optimization process was carried out by means of matrix calculations performed using a computer or even manually, and based on a number of new ratios generated ad-hoc and composed on the basis of indices frequently used in Sociometry.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله کاربرد جدیدی از مفاهیم کلیدی روانشناختی را در زمینه جامعه شناسی برای انتخاب کارکنان در سازمان تشریح کرده که در آن پروژه ها در حال توسعه هستند. مدیر پروژه می تواند از این روش جدید برای تعیین این موضوع استفاده کند که کدام افراد و از کدام رتبه برای تضمین بیشترین بهره وری از نقطه نظر تعاملات اجتماعی انتخاب گردد. یک سری فرآیندهای بهینه سازی با استفاده از محاسبات ماتریسی کامپیوتری و یا دستی و مبتنی بر تعدادی از نسبت های جدید تولید شده به صورت ادهاک و مجزای از شاخص های اساسی مورد استفاده در جامعه شناسی انجام شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت تخصیص منابع انسانی در پروژه های چندگانه با استفاده از روش های جامعه شناسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.