دانلود ترجمه مقاله اهمیت تعامل منابع در استراتژی مدیریت اختلالات زنجیره تامین

عنوان فارسی

اهمیت تعامل منابع در استراتژی هایی جهت مدیریت اختلالات زنجیره تامین

عنوان انگلیسی

The importance of resource interaction in strategies for managing supply chain disruptions

کلمات کلیدی :

  اختلال زنجیره تامین؛ مدیریت ریسک زنجیره تامین؛ تاب آوری زنجیره تامین؛ رویکرد تعامل منابع؛ همکاری؛ کووید 19

درسهای مرتبط مدیریت زنجیره تامین
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2023 تعداد رفرنس مقاله : 94
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
109,700 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق برای مرور مقالات در زمینه SCRM و SCRes 3. تحلیل دیدگاه منابع در مقالات SCRM و SCRes 4. استراتژی های پیشنهاد شده در مقالات SCRM و SCRes 5. رویکرد تعامل منابع و مفروضات کلیدی 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری و دلالت ها

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – محیط تجاری متلاطم بر نیاز به اتخاذ استراتژی هایی برای رفع اختلالات زنجیره تامین و واکنش به آنها (یعنی مدیریت)، تاکید می کند. در این استراتژی ها منابع نقشی محوری دارند اما در این مجموعه مقالات مشخص نشده باقی مانده اند. این مقاله نشان می دهد که چگونه رویکرد تعامل منابع (RIA) می تواند به درک منابع در این محیط با توجه به ماهیت تعاملی و شبکه ای آنها، کمک کند. براساس این بحث مفهومی که مفروضات کلیدی را درون مجموعه مقالات «مدیریت ریسک زنجیره تامین» (SCRM) و «تاب آوری ریسک زنجیره تامین» (SCRes) با RIA مقایسه می کند، یک رویکرد جایگزین برای استراتژی های مدیریت اختلالات زنجیره تامین پیشنهاد می کنیم. با تاکید بر به هم وابستگی (برعکس استقلال) و اشاره به روابط به عنوان منابع کلیدی در استراتژی های مربوط به مدیریت اختلالات زنجیره تامین، مجموعه مقالات SCRM و SCRes را به چالش می کشیم. همکاری های متکی بر تعامل بین سازمان دهی موقتی و دائمی به عنوان یک نقطه آغازین توصیه می شود بجای اینکه فقط یکی از چندین استراتژی جایگزین باشد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

The turbulent business environment highlights the need for strategies for mitigating, responding to, and recovering from (that is, managing) supply chain disruptions. Resources are central in these strategies but remain unspecified in the literature. This paper shows how the resource interaction approach (RIA) can help understanding resources in this setting by acknowledging their interactive and networked nature. Based on a conceptual discussion that compares key assumptions within the supply chain risk management (SCRM) and supply chain risk resilience (SCRes) literatures with the RIA, we propose an alternative approach to strategies for managing supply chain disruptions. We challenge the SCRM and SCRes literatures by emphasizing interdependence (as opposed to independence) and pointing to relationships as key resources in strategies for managing supply chain disruptions. Collaboration relying on an interplay between temporary and permanent organizing is suggested as a starting point instead of being just one of several alternative strategies.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 21 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 16 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 109,700 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله اهمیت تعامل منابع در استراتژی مدیریت اختلالات زنجیره تامین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi