دانلود ترجمه مقاله کنترل جریان خطا برای حفاظت ریزشبکه DC با یک دروپ وفقی

عنوان فارسی :

کنترل جریان خطا برای حفاظت ریزشبکه DC با استفاده از یک دروپ وفقی

عنوان انگلیسی :

Fault Current Control for DC Microgrid Protection Using an Adaptive Droop

کلمات کلیدی :

  ریزشبکه DC؛ کنترل دروپ؛ جریان خطا؛ حالت جزیره ای؛ ولتاژ پایین؛ حفاظت؛ PV خورشیدی؛ کنترل ولتاژ

درسهای مرتبط : حفاظت سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. آرایش و چیدمان سیستم 3. الگوریتم کنترل جریان خطای پیشنهادی 4. مطالعات شبیه سازی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Successful system protection is critical to the performance of the DC microgrid system. This paper proposes an adaptive droop based fault current control for a standalone low voltage (LV) solar-photovoltaic (PV) based DC microgrid protection. In the proposed method, a DC microgrid fault is detected by the current and voltage thresholds. Generally, the droop method is used to control the power sharing between the converters by controlling the reference voltage. In this paper, this scheme is extended to control the fault current by calculating an adaptive virtual resistance R droop , and to control the converter output reference voltage. This effectively controls the converter pulse width, and reduces the flow of source current from a particular converter which helps to increase the fault clearing time. Additionally, a trip signal is sent to the corresponding DC circuit breaker (DCCB), to isolate the faulted converter, feeder or a DC bus. The design procedure is detailed, and the effectiveness of proposed method is verified by simulation analysis.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – حفاظت موفق از سیستم، برای عملکرد سیستم ریزشبکه DC، بسیار مهم است. این مقاله، یک کنترل جریان خطای مبتنی بر دروپ وفقی برای یک طرح حفاظت ریزشبکه DC مبتنی بر پیل خورشیدی (PV) ولتاژ پایین (LV)، را پیشنهاد می دهد. در روش پیشنهادی، خطای یک ریزشبکه DC بوسیله آستانه های جریان و ولتاژ شناسایی می شود. عموماً، روش دروپ برای کنترل تقسیم توان بین مبدلها با کنترل کردن ولتاژ مرجع، استفاده می شود. در این مقاله، این طرح تعمیم داده می شود تا جریان خطا با محاسبه یک مقاومت مجازی وفقی R_droop، و ولتاژ مرجع خروجی مبدل، کنترل شوند. این طرح، بطور موثر عرض پالس مبدل را کنترل می کند و جریان منبع از یک مبدل خاص را کاهش می دهد که این به افزایش زمان رفع خطا، کمک می کند. علاوه بر آن، یک سیگنال تریپ به بریکر DC (DCCB) متناظر فرستاده می شود تا مبدل، فیدر یا یک شین DC دچار خطا، تفکیک و جداسازی شود. در این مقاله، روش طراحی به تفصیل بیان می شود و اثربخشی روش پیشنهادی بوسیله تحلیل شبیه سازی تایید می شود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کنترل جریان خطا برای حفاظت ریزشبکه DC با یک دروپ وفقی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.