دانلود ترجمه مقاله آنتن دو قطب مغناطیسی-الکتریکی بستر یکپارچه با فراسطح برای کاربردهای 2G/3G/LTE/5G

عنوان فارسی :

یک آنتن دو قطب مغناطیسی-الکتریکی بستر یکپارچه با استفاده از فراسطح برای کاربردهای 2G/3G/LTE/5G

عنوان انگلیسی :

A substrate integrated magneto-electric dipole antenna using metasurface for 2G/3G/LTE/5G applications

کلمات کلیدی :

  آنتن فراسطح؛ آنتن مغناطیسی-الکتریکی؛ پهن باند

درسهای مرتبط : مخابرات
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 3 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 12
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
12,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. ابعاد آنتن 3. نتایج و بحث و بررسی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

A substrate integrated magneto-electric dipole antenna using metasurface is proposed for 2G/3G/LTE/5G applications. By employing the technology of metasurface and using the substrate with high relative permittivity, the height of the proposed antenna is reduced from 0.25 to 0.12 wavelength operating at 2.68 GHz. The metasurface consists of 40 unit cells and is arranged atop the second layer. In addition, by adopting the dual-layer H-shaped ground planes, the front-to-back ratio can improved and the impedance bandwidth can also be broaden. The proposed antenna achieves an impedance bandwidth of 75% (1.67-3.69 GHz) with a stable gain of 5.14±1.24 dBi. Therefore, this antenna is suitable for 2G/3G/LTE/5G applications.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، یک آنتن دو قطبی مغناطیسی-الکتریکی بستر یکپارچه با استفاده از فراسطح، برای کاربردهای 2G/3G/LTE/5G پیشنهاد می شود. با استفاده از فنآوری فراسطح و با استفاده از بستر دارای گذردهی نسبی زیاد، ارتفاع آنتن پیشنهادی از 0.25 تا 0.12 طول موج که در فرکانس 2.68 گیگاهرتز کار می کند، کاهش می یابد. این فراسطح از 40 سلول واحد تشکیل شده و در بالای لایه دوم قرار داده می شود. علاوه بر آن، با بکارگیری صفحه های زمین H شکل دو لایه، نسبت جلو به عقب را می توان بهبود داد و پهنای باند امپدانس نیز قابل گسترش است. آنتن پیشنهادی به پهنای باند امپدانسی 75% (1.67 تا 3.69 گیگاهرتز) با بهره پایدار 5.14±1.24 dBI دست پیدا می کند. بنابراین، این آنتن برای کاربردهای 2G/3G/LTE/5G مناسب می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 12,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله آنتن دو قطب مغناطیسی-الکتریکی بستر یکپارچه با فراسطح برای کاربردهای 2G/3G/LTE/5G”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.