دانلود پروپوزال طبقه بندی کارکنان بر اساس تکنیک های تصمیم گیری چندمعیاره فازی

عنوان فارسی :

طبقه بندی کارکنان بر اساس تکنیک های تصمیم گیری چندمعیاره فازی (مطالعه موردی: پیمانکاران فضای سبز شهرداری)

عنوان انگلیسی :

Employee Classification based on Fuzzy Multi-Criteria Decision-Making Techniques (Case study: Municipal Green Areas Contractors)

رشته های مرتبط :

  مدیریت

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

منابع انسانی، دارای بسیار مهمی برای شرکت ها محسوب می گردد و رقابت شرکت ها به رقابت برای جذب استعدادها تبدیل شده است. به همین دلیل، استخدام و گزینش کارکنان، یکی از مهم ترین و اساسی ترین فعالیت های سازمان محسوب می گردد. با این حال، فرآیندی بسیار گران قیمت و زمان بر نیز می باشد. تقاضای شرکت ها نباید به طور یک جانبه در نظر گرفته شود، و باید نیازهای فردی و انتظارات داوطلبین نیز مدنظر قرار گیرد تا از استخدام کارکنان نامناسب جلوگیری گردد. بنابراین انتخاب بهترین روش برای رتبه بندی، بسیار ضروری است.

گزینش و استخدام پرسنل، نقش تعیین کننده ای در کیفیت ورودی هر سازمانی دارد. در هر سازمانی، پرسنل به پایه توانایی، دانش، مهارت و قابلیت های دیگر تعریف می گردند. گزینش پرسنل، فرآیند انتخاب افرادی است که تطابق کامل با شرایط لازم انجام یک کار به بهترین روش را دارند. به منظور انتخاب مناسب ترین پرسنل، ویژگی های فردی زیادی مانند توانایی سازماندهی، خلاقیت، شخصیت و رهبری باید در فرآیند گزینش مدنظر قرار گیرند. بنابراین انتخاب کارکنان را می توان به عنوان یک مساله تصمیم گیری چندمعیاری (MCDM) در نظر گرفت. رویکردهای MCDM برای انتخاب پرسنل، می توانند داده های کمی و کیفی را ترکیب نمایند. گزینش کارکنان، مساله ای بسیار پیچیده است زیرا عدم قطعیت های بیشماری در مورد خروجی هر انتخابی وجود دارد و نیازمند ادغام سیستماتیک معیارهای ارزیابی چندگانه تصمیم گیرندگان متعدد دخیل در فرآیند گزینش می باشد. علاوه بر این، چندین موضوع باید در فرآیند انتخاب پرسنل مدنظر قرار گیرد، شامل: تشخیص اهمیت معیارها، ارزیابی متقاضیان تحت معیارهای چندگانه با استفاده از ارزش ها و نهایتا طبقه بندی و رتبه بندی داوطلبین. در بسیاری از موارد، افراد تمایل دارند تا احساسات خود را با زبانی عاطفی بیان کنند و ممکن است حدس های دقیقی را در پیش بینی های کیفی بزنند. نظریه مجموعه فازی در قالب ابزاری ضروری برای ارائه چارچوب تصمیم گیری مطرح شده که قضاوت های غیردقیق ذاتی در فرآیندهای گزینش را مدنظر قرار می دهد. به دلیل بیان غیردقیق، رویکرد چندمعیاره فازی عمدتا در مسائل تصمیم گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای محققین باشد. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه آن، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ذکر شده در آن، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف مطالعاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده است را مشاهده نماید:

تصمیم گیری چند معیاره فازی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال طبقه بندی کارکنان بر اساس تکنیک های تصمیم گیری چندمعیاره فازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.