دانلود پروپوزال انتخاب راهبردهای مدیریت دانش از طریق روش های ANP و DEMATEL

عنوان فارسی :

انتخاب راهبردهای مدیریت دانش در سازمان ها از طریق روش های ترکیبی ANP و DEMATEL (مطالعه موردی: شهرداری تهران)

عنوان انگلیسی :

Choosing knowledge management strategies in organizations by using a combined ANP and DEMATEL approaches (Case study: Tehran Municipality)

رشته های مرتبط :

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در اقتصاد دانش محور، منبع کلیدی مزیت رقابتی پایدار متکی به روش خلق، اشتراک گذاری و استفاده از دانش می باشد. برای واکنش به محیط های تجاری شدیدا در حال رقابتی شدن، بسیاری از شرکت ها روی اهمیت مدیریت دانش (KM) تاکید کرده و استراتژی های KM را پایه منابع و توانایی های منحصر به فرد خود قرار داده اند. بر اساس تحقیقات، KM، بهینه سازی سازمانی دانش در راستای نیل به بهبود عملکرد از طریق استفاده از روش ها و تکنیک های مختلف می باشد. همچنین، KM، روش سیستماتیکی برای مدیریت دانش در فرآیندهای خاص سازمانی در راستای اکتساب، سازمان دهی و ارتباط با دانش می باشد. امروزه، KM و مفاهیم راهبردی مرتبط با آن، به عنوان مولفه های اساسی سازمان ها در راستای بقا، ارتقا یافته اند. مهمتر از همه، یک KM موثر معمولا بر پایه استراتژی های مناسب رشد می کند. از این رو، به منظور پیاده سازی موفقیت آمیز KM، این موضوع اهمیت دارد که شرکت ها چگونه می توانند استراتژی های مطلوب تری را انتخاب و ارزیابی کنند. با این حال انتخاب استراتژی های KM معمولا دربرگیرنده یک سری قضاوت های ذهنی و کیفی می باشد. به طور خاص، انتخاب این استراتژی ها، موضوعی است که محدود به نیاز به منابع، پشتیبانی واقع بینانه، زمان، و انطباق با اهداف و خروجی های مورد انتظار سازمان می باشد. در نتیجه انتخاب این استراتژی ها نیازمند بررسی یک سری فاکتورهای پیچیده به روشی منطقی می باشد. بنابراین انتخاب استراتژی های مدیریت دانش، یک مساله تصمیم گیری چندمعیاری (MCDM) می باشد و باید با روش خاص خود حل گردد و در این پروپوزال از روش های ANP و DEMATEL برای حل آن استفاده شده است.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند. مدیریت دانش یکی از موضوعات مورد توجه پژوهشگران بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در این تحقیق نیز به مرتبط ترین آن ها اشاره شده است. شما دانشجوی عزیز با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی بیشتر با مفهوم و به دست آوردن ایده های جدیدتر، با ساختارهای پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) تایپ شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

استراتژی مدیریت دانش


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال انتخاب راهبردهای مدیریت دانش از طریق روش های ANP و DEMATEL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.