دانلود پروپوزال انتخاب راهبردهای مدیریت دانش از طریق روش های ANP و DEMATEL

عنوان فارسی

انتخاب راهبردهای مدیریت دانش در سازمان ها از طریق روش های ترکیبی ANP و DEMATEL (مطالعه موردی: شهرداری تهران)

عنوان انگلیسی

Choosing knowledge management strategies in organizations by using a combined ANP and DEMATEL approaches (Case study: Tehran Municipality)

رشته مرتبط

  مدیریت دانش؛ مدیریت صنعتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در اقتصاد دانش محور، منبع کلیدی مزیت رقابتی پایدار متکی به روش خلق، اشتراک گذاری و استفاده از دانش می باشد. برای واکنش به محیط های تجاری شدیدا در حال رقابتی شدن، بسیاری از شرکت ها روی اهمیت مدیریت دانش (KM) تاکید کرده و استراتژی های KM را پایه منابع و توانایی های منحصر به فرد خود قرار داده اند. بر اساس تحقیقات، KM، بهینه سازی سازمانی دانش در راستای نیل به بهبود عملکرد از طریق استفاده از روش ها و تکنیک های مختلف می باشد. همچنین، KM، روش سیستماتیکی برای مدیریت دانش در فرآیندهای خاص سازمانی در راستای اکتساب، سازمان دهی و ارتباط با دانش می باشد. امروزه، KM و مفاهیم راهبردی مرتبط با آن، به عنوان مولفه های اساسی سازمان ها در راستای بقا، ارتقا یافته اند. مهمتر از همه، یک KM موثر معمولا بر پایه استراتژی های مناسب رشد می کند. از این رو، به منظور پیاده سازی موفقیت آمیز KM، این موضوع اهمیت دارد که شرکت ها چگونه می توانند استراتژی های مطلوب تری را انتخاب و ارزیابی کنند. با این حال انتخاب استراتژی های KM معمولا دربرگیرنده یک سری قضاوت های ذهنی و کیفی می باشد. به طور خاص، انتخاب این استراتژی ها، موضوعی است که محدود به نیاز به منابع، پشتیبانی واقع بینانه، زمان، و انطباق با اهداف و خروجی های مورد انتظار سازمان می باشد. در نتیجه انتخاب این استراتژی ها نیازمند بررسی یک سری فاکتورهای پیچیده به روشی منطقی می باشد. بنابراین انتخاب استراتژی های مدیریت دانش، یک مساله تصمیم گیری چندمعیاری (MCDM) می باشد و باید با روش خاص خود حل گردد و در این پروپوزال از روش های ANP و DEMATEL برای حل آن استفاده شده است.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند. مدیریت دانش یکی از موضوعات مورد توجه پژوهشگران بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در این تحقیق نیز به مرتبط ترین آن ها اشاره شده است. شما دانشجوی عزیز با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی بیشتر با مفهوم و به دست آوردن ایده های جدیدتر، با ساختارهای پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) تایپ شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

استراتژی مدیریت دانش


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال انتخاب راهبردهای مدیریت دانش از طریق روش های ANP و DEMATEL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi