دانلود پروپوزال رویکردهای سنجش عملکرد با ترکیب روش تحلیل پوششی داده ها و کارت امتیازی متوازن

عنوان فارسی

مطالعه ای بر رویکردهای سنجش عملکرد سازمان با استفاده از ترکیب روش تحلیل پوششی داده ها (DEA) و کارت امتیازی متوازن (BSC) (مطالعه موردی: شعب بانک تجارت)

عنوان انگلیسی

A Study of Organizational Performance Measurement Approaches Using the Combination of Data Envelopment Analysis (DEA) and Balanced Scorecard (BSC) (Case Study: Tejarat Bank Branches)

رشته مرتبط :

  مدیریت صنعتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

برخی شاخص ها برای ارزیابی عملکرد یک سیستم مدیریتی، ضروری می باشند. کارت امتیازی متوازن (BSC) به منظور استخراج این شاخص ها برای ارزیابی عملکرد ضروری در فرآیندهای سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از BSC منجر به جلوگیری از افزایش داده ها و اطلاعات می شود. علاوه بر این، همه شاخص های مهم نیز در ارزیابی عملکرد، مدنظر قرار می گیرند. تحلیل پوششی داده ها (DEA) نیز برای ارزیابی عملکرد یک سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. این تحلیل، یک روش غیرپارامتریکی مبتنی بر برنامه ریزی خطی می باشد. این روش، از شاخص های ورودی و خروجی متعددی استفاده می کند. استفاده تلفیقی از BSC-DEA منجر می شود تا نقاط ضعف هر روش، با نقاط قوت روش دیگر، پوشش داده شوند. از سوی دیگر، رابطه سیستماتیکی نیز می توان بین این دو روش ایجاد کرد. در این پروپوزال، از روش ترکیبی BSC-DEA به منظور بهبود عملکرد سیستم استفاده شده است.

در سیستم مدیریت، ارزیابی عملکرد می تواند اطلاعات و داده های مهم و مفیدی را برای بهبود تصمیمات مدیریتی در راستای ارزیابی عملکرد، نمایش پیشرفت، ارتقای انگیزش کارکنان و شناسایی مسائل، ارائه دهد.ارزیابی عملکرد به منظور بهبود تاثیرات سیستم مدیریتی، لازم می باشد. یکی از مشهورترین مدل ها برای سنجش عملکرد، مدل کارت امتیازی متوازن می باشد. این مدل، از یک سری شاخص های متوازن برای ارزیابی عملکرد هر سازمانی استفاده می کند. این موضوع باعث می شود تا مدیران، دیدی کلی و وسیع تر از جنبه های مختلف سازمانی پیدا کنند.

این پروپوزال نیز به بررسی نقش این دو مدل در سنجش عملکرد و بهره وری یک سازمان پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. مطالعه پروپوزال های مختلف می تواند یکی از بهترین روش ها برای آشنایی دانشجویان با چارچوب های استاندارد پروپوزال باشد. همچنین مطالعه پروپوزال های مرتبط می تواند دیدی وسیع تر در اختیار دانشجو قرار دهد تا ایده های جدیدی را برای پروپوزال دانشگاهی خود پیدا کند.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

تحلیل پوششی داده ها


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال رویکردهای سنجش عملکرد با ترکیب روش تحلیل پوششی داده ها و کارت امتیازی متوازن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi