دانلود پروپوزال چارچوبی برای برنامه ریزی استراتژیک در محیط های مبتنی بر پروژه

عنوان فارسی

چارچوبی برای برنامه ریزی استراتژیک در محیط های مبتنی بر پروژه

عنوان انگلیسی

A framework for strategic planning in project-based environments

رشته مرتبط :

  مدیریت استراتژیک؛ مدیریت پروژه

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

برنامه ریزی استراتژیک در زمینه مدیریت پروژه و محیط های پروژه محور می تواند با ترکیب فرآیندهای مدیریتی خوب باعث بهبود کیفیت و عملکرد و نیز کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان گردد. با این حال، در همین زمینه نیز باید تصمیمات زیادی برای نائل شدن به موفقیت اتخاذ گردد. از جمله اینکه، دپارتمان های بازاریابی باید تصمیم بگیرند که چه کالاهایی را ارائه داده و کدام بازارها را تحت پوشش قرار دهند. در همین راستا، سیستم های اطلاعاتی نیز نقش به سزایی دارند به این صورت که باید فرآیندهای طراحی، توسعه و گزینش سامانه های پشتیبانی را به طور موثر پیاده سازی نمایند. از جمله مولفه های دخیل در موفقیت پروژه نیز، تخصیص منابع کافی از سمت مدیریت می باشد. برنامه ریزی های راهبردی پروژه بایستی تمامی جوانب مربوط به سازمان را در نظر بگیرد که می تواند شامل گزینه های گوناگونی باشد: روابط کاری بین کارکنان و مدیران و نیز نقش بازیگران و ذینفعان مختلف؛ همچنین ساختارهای سازمانی و فرهنگ سازمانی نیز باید جزو گزینه هایی باشد که در مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک به آنها پرداخته می شود. برنامه ریزی موثر می تواند نقش تعیین کننده ای در زمینه موفقیت یا شکست در طولانی مدت داشته باشد. لازم به ذکر است که مدیریت استراتژیک پروژه به معنی ایجاد هماهنگی بین کلیه اقدامات و ساختارهایی است که در رسیدن به اهداف طولانی مدت سازمان، دخیل هستند. این موضوعات بیشتر شامل برنامه ریزی ها، ارزیابی ها و تصمیماتی است که مرتبط با پروژه می باشند و خط مشی های مربوط به تکامل پروژه در طولانی مدت را ترسیم می نماید.

هدف کلی این پروپوزال نیز بررسی جامع موضوع برنامه ریزی استراتژیک پروژه می باشد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز به طور دقیق در آن رعایت گردیده است. این ساختارهای شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، سوالات، فرضیه ها، اهداف، روش تحقیق و … می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، مطالعه این محصول می تواند بهترین روش در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین با در نظر گرفتن اینکه این تحقیق، یک پژوهش جامع می باشد، می توان ایده های پژوهشی بیشماری را از دل آن استخراج نموده و برای تحقیقات آتی از آنها استفاده نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

برنامه ریزی استراتژیک پروژه

 

همچنین جهت دریافت ترجمه این مقاله بیس نیز می توانید وارد لینک زیر شوید:

دانلود ترجمه مقاله مشخصه های برنامه ریزی استراتژیک اعمال شده در مدیریت پروژه


نقد و بررسی‌ها

  1. Kamaluddin Behzad

    خیلی موضوع عالی انتخاب کردید، موضوع که من دنبال شان بودم ،خداوند اجرنصیب تان کند.

    • مرتضی موسی زاده

      موفق و پیروز باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi