دانلود پروپوزال چارچوب های مدیریت زمان و هزینه در پروژه ها

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر چارچوب های مدیریت زمان و هزینه در پروژه ها (بررسی پروژه های EPC پتروشیمی)

عنوان انگلیسی :

A Study on time and cost management frameworks in projects (A Study of EPC Petrochemical Projects)

رشته های مرتبط :

  مدیریت پروژه

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یک پروژه، یک تلاش موقتی انجام شده برای ایجاد یک محصول، خدمت یا نتیجه منحصربفرد است. یکی از بزرگترین مسائل مدیران پروژه هماهنگ سازی هزینه، زمان و کیفیت پروژه است. دستیابی به این هدف دشوار است زیرا هزینه، زمان و کیفیت به نحوه تاثیر گذاری یکی بر دو تای دیگر، وابسته هستند. مدیران پروژه معمولاً تلاش می کنند تا این سه را هنگام رسیدن به اهداف پروژه متوازن کنند، اما ممکن است توازن هایی میان این سه در طی پیاده سازی پروژه برقرار کنند تا به اهدافشان برسند و مشتریان را راضی نگه دارند. مثالهای زیادی در عمل وجود دارند که پروژه ها به صورت زمان و در محدوده بودجه تحویل داده شده اند اما نتوانسته اند انتظارات کاربران نهایی را برآورده کنند. هر پروژه یک سطح کیفیت پیش بینی شده برای محصول نهایی پروژه دارد. جزئیات و مشخصات تصریح شده توسط مشتری، آن سطح کیفیت مورد نیاز را تعیین می کند. یک پروژه، یک وظیفه یک باره است که به زمان، هزینه و کیفیت محدود است و موفقیت آن به اینکه این قیدها چه میزان متوازن می شوند، بستگی دارند. اغلب موارد مدیران پروژه تلاش می کنند که کیفیت پروژه خود را در یک مهلت و بودجه معین، بیشینه سازی کنند.

«انستیتو مدیریت پروژه»، کیفیت را به این صورت تعریف می کند: میزان برآورده کردن الزامات توسط یک مجموعه از مشخصات ذاتی. مجموعه مشخصات ذاتی می توانند یک محصول، فرآیندها یا سیستم باشند. این الزامات ممکن است الزامات مشتریان یا ذینفعان باشد، یعنی گروه مهمی که به میزان زیادی برای موفقیت پروژه نادیده گرفته می شوند. مدیریت کیفیت پروژه شامل فرآیندها و فعالیت های انجام سازمان دهی است که سیاست ها، اهداف و مسئولیت های کیفیتی را تعیین می کنند، بگونه ای که این پروژه نیازهایی را که متعهد به آن شده است را برآورده کند. این امر سیستم مدیریت کیفیت را از طریق سیاست و رویه هایی با فعالیت های بهبود فرآیند انجام شده در کل را در صورت لزوم، اجرایی می کند.

مدیریت هزینه پروژه شامل فرآیندهای دخیل در برآورد، بودجه بندی و کنترل هزینه ها می باشد، بگونه ای که پروژه را می توان در محدوده بودجه تایید شده تکمیل کرد. در هنگام کنترل هزینه و کاهش هزینه ها، پاسخ به بهبود کیفیت ممکن است غیرهوشمندانه باشد- یعنی بودجه کافی نیست. اما، بهبود کیفیت یک فرآیند، می تواند نقایص ناشی از آن فرآیند را کاهش دهد. درحالی که فرآیند جدید ممکن است گرانتر باشد- ممکن است همچنین ارزانتر باشد- کاهش حاصله نقایص، چیزی است که همیشه و همیشه جبران می کند.

این پروپوزال نیز در چارچوب موارد فوق الذکر، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری ساختارهای پروپوزال نویسی بوده و الهام بخش موضوعات پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

مدیریت زمان و هزینه در پروژه

 

همچنین جهت دریافت ترجمه این مقاله بیس نیز می توانید وارد این لینک شوید.


دیدگاهها

  1. حسین زارع

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 11 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.