دانلود پروپوزال ارتباط بین مولفه های تولید ناب، چابکی و قابلیت رقابت در سازمان ها

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین مولفه های تولید ناب، چابکی و قابلیت رقابت در سازمان ها (مطالعه موردی: صنعت کاشی و سرامیک در استان یزد)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Lean Manufacturing Components, Agility and Competitiveness in Organizations (Case Study: Ceramic and Tile Industry in Yazd Province)

رشته مرتبط

  مدیریت صنعتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

صنعت کاشی در چندین سال گذشته، توسعه چشم گیری داشته و رقابت زیادی را در بازارهای پویای داخلی، شاهد بوده است. در همین راستا، مطمئنا شرکت ها و سازمان هایی قابلیت بقا در چنین محیطی را خواهند داشت که استراتژی های رقابتی و مدیریتی مناسبی را اتخاذ کرده و به کار گیرند. در همین راستا، یکی از استراتژی های ضروری، استفاده از مولفه های تولید ناب است که با کاهش ضایعات ارتباط دارد.

در بازارهای شدیدا رقابتی امروزه، هر کدام از سازمان ها، استراتژی های منحر به خود را دارند. این استراتژی ها باید در عمل نیز موفق باشند و مطمئنا مدیران سازمان می توانند نتایج آن را در هماهنگی بین بخش های اجرایی شاهد باشند.

این پروپوزال نیز با توجه به موارد فوق الذکر، به بررسی ارتباط بین تولید ناب، چابکی و رقابت پذیری پرداخته و صنعت کاشی یزد را به عنوان مطالعه موردی، انتخاب کرده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این پژوهش رعایت شده و در نتیجه دانشجویان با مطالعه آن می توانند آشنایی کافی را با آنها به دست آورد. با توجه به جامع بودن پژوهش، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج نمود. روش تحقیق در این پژوهش، از نوع آنالیز توصیفی و اجرای پیمایشی می باشد. روش جمع آوری داده ها نیز به صورت ترکیبی از شیوه های کتابخانه ای، میدانی و پیمایشی بوده است.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

جهانی شدن، محیط نامطمئن و نامشخص، توسعه سریع فناوری ها و فشارهای رقابتی، تولیدکنندگان را مجبور ساخته تا شیوه ها و ابزارهای مختلف و گوناگونی را برای بهبود فرآیندهای تولیدف بهره برداری و زنجیره های تامین اتخاذ نمایند. از جمله این شیوه ها می تواند به فرآیند تولید ناب اشاره کرد که تاثیر بسزایی در حذف ضایعات دارد. چنین اقداماتی برای سازگاری مداوم با یک محیط پیچیده، متلاطم و نامطمئن، ضروری ولی ناکافی است. در همین راستا، بسیاری از شرکت ها، از راهکارها و ابتکارات بهبود یافته جدیدی همچون تولید چابک نیز بهره می گیرند. چابکی را می توان استعداد یک سازمان در انطباق و سازگاری با تغییرات محیطی و پاسخگویی سریع به نیازهای در حال تغییر مشتریان و مصرف کنندگان در نظر گرفت.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین مولفه های تولید ناب، چابکی و قابلیت رقابت در سازمان ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi