دانلود پروپوزال روش تصمیم گیری چندمعیاری فازی برای پیاده سازی موفق مدیریت دانش

عنوان فارسی

استفاده از روش تصمیم گیری چندمعیاری فازی برای بررسی احتمال پیاده سازی موفق مدیریت دانش (مطالعه موردی: بانک کارآفرین)

عنوان انگلیسی

Using the fuzzy multi-criteria decision making approach for measuring the possibility of successful knowledge management (Case Study: Karafarin Bank)

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش؛ مدیریت صنعتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پژوهش، یک چارچوب پیش بینی مبتنی بر رویکرد تصمیم گیری چندمعیاری فازی برای کمک به سازمان ها در راستای آگاهی از فاکتورهای حیاتی موثر بر پیاده سازی موفقیت آمیز مدیریت دانش، سنجش احتمال موفقیت پروژه های مدیریت دانش و نیز شناسایی اقدامات ضروری قبل از پیاده سازی مدیریت دانش، ارائه شده است.

“دانش، قدرت است”. در طول دهه های اخیر، هسته سازمان ها از تمرکز بر نیروی کار و سرمایه به سوی تمرکز بر فناوری متمایل شده اند، و جهت گیری فعلی نیز رو به سوی دانش محوری دارد. با ظهور اقتصاد دانش محور، دانش به دارایی استراتژیک و منبع اصلی رقابت سازمانی تبدیل شده است. دارایی های فکری نامشهود برای بهبود ظرفیت های نوآوری سازمانی افزایش یافته اند، در حالیکه دارایی های ملموس رفته به تدریج کاهش یافته اند. محققین اظهار داشته اند که دانش حاصل از قدرت، منبع ناملموسی برای حفظ میراث ارزشمند بوده، و منجر به خلق هسته رقابت پذیری، یادگیری، حل مساله می گردد و نهایتا موقعیت های جدیدی را برای افراد و سازمان ها در حال و آینده ایجاد می کند. مدیریت دانش تبدیل به عامل تعیین کننده ای برای بقای آتی سازمان ها شده است. دانش مربوط به خدمات مشتریان، تولید محصولات و شکست ها و موفقیت های قبلی سازمان، منبعی محسوب می گردد که مزایای رقابتی پایدار و بلندمدتی را برای سازمان ها ایجاد خواهد کرد. مدیریت دانش، یک استراتژی آگاهانه از ارائه دانش صحیح به افراد مناسب و در زمان مناسب می باشد. شرکت ها نیز در تلاش هستند تا منابع فکری خود را مدیریت کرده و مزایای موجود را با پیاده سازی مدیریت دانش در عملیات های تجاری خود تقویت کنند.

در این پروپوزال نیز به بررسی پیاده سازی موفق مدیریت دانش در سازمان ها با استفاده از رویکردهای MCDM فازی پرداخته شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ارائه جامعه آماری و روش های گردآوری و تحلیل داده ها، ارائه جنبه های نوآورانه و پرسش های تحقیق در این پروپوزال رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های تحقیقاتی جدیدی برای پژوهشگران باشد. شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی با مفاهیم ارائه شده در آن، با ساختارهای پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود تهیه نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

پیاده سازی موفق مدیریت دانش


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال روش تصمیم گیری چندمعیاری فازی برای پیاده سازی موفق مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi