دانلود ترجمه مقاله رهبران چه چیزهایی را باید در مورد فرهنگ سازمانی بدانند

عنوان فارسی :

رهبران چه چیزهایی را باید در مورد فرهنگ سازمانی بدانند

عنوان انگلیسی :

What leaders need to know about organizational culture

کلمات کلیدی :

  فرهنگ سازمانی؛ ایجاد فرهنگ؛ رهبری سازمان؛ ارزش های سازمانی؛ تاثیر رهبری

درسهای مرتبط : مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 37
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
29,000 تومان
فهرست مطالب

1. اهمیت فرهنگ 2. درک فرهنگ سازمانی 3. تاثیر فرهنگ سازمانی روی عملکرد و فاکتورهای دیگر 4. آیا فرهنگ در درجه اول، نتیجه ای از اقدامات سازمانی یا علتی برای آن است؟ 5. بینش های مربوط به فرهنگ که رهبران باید از آنها اطلاع داشته باشند 6. دستورالعمل هایی برای ایجاد و حفظ فرهنگ سازمانی 7. خلاصه ای از بینش های کلیدی درباره فرهنگ سازمانی 8. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

A major factor in the success of an organization is its culture. Organizational culture can significantly influence the performance and effectiveness of a company; the morale and productivity of its employees; and its ability to attract, motivate, and retain talented people. Unfortunately, many leaders are either unaware of the significant impact culture can have, are aware but overwhelmed by the extensive and sometimes conflicting information available on culture, or are not well informed about how to build and sustain cultures effectively. This article integrates the most consistent findings that leaders need to know about culture and what they can do to build strong, successful cultures that bring out the best in people. Developing organizational culture requires far more than talk about culture and emphasis on its importance. In order to achieve the best results, culture development requires leaders who see it as one of their key tasks and who understand the importance of aligning organization strategies and decision making with cultural ideals.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – عامل اصلی در موفقیت یک سازمان، فرهنگ آن می باشد. فرهنگ سازمانی می تواند تاثیر چشم گیری روی عملکرد و کارایی یک شرکت؛ روحیه و بهره وری کارکنان آن؛ و توانایی آنها در جذب، انگیزش، و حفظ افراد بااستعداد داشته باشد. متاسفانه، بسیاری از رهبران، یا از تاثیر چشم گیری که فرهنگ می تواند داشته باشد، ناآگاهند، و یا آگاه هستند ولی اطلاعات وسیع و گاهی اوقات متناقض موجود در زمینه فرهنگ را نادیده می گیرند، و یا از نحوه ایجاد فرهنگ به صورت مناسب در سازمان اطلاعی ندارند. این مقاله، سازنده ترین یافته هایی که رهبران باید در مورد فرهنگ بدانند و اینکه بتوانند فرهنگی قوی و موفق را ایجاد کنند که مردم به بهترین شکل آن را اعمال کنند را ادغام کرده است. توسعه فرهنگ سازمانی نیازمند چیزی فراتر از صحبت کردن در مورد فرهنگ و تاکید بر اهمیت آن می باشد. به منظور دستیابی به بهترین نتایج، توسعه فرهنگی نیازمند رهبرانی است که آن را به عنوان یکی از وظایف کلیدی خود دیده و اهمیت هماهنگ سازی استراتژی های سازمانی و تصمیم گیری با ایده آل های فرهنگی را درک کنند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 26 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 29,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله رهبران چه چیزهایی را باید در مورد فرهنگ سازمانی بدانند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.