دانلود ترجمه مقاله تاثیر فرهنگ سازمانی روی تعهد کارکنان

عنوان فارسی :

تاثیر فرهنگ سازمانی روی تعهد کارکنان

عنوان انگلیسی :

The Influence of Corporate Culture on Employee Commitment

کلمات کلیدی :

  فرهنگ سازمانی؛ تعهد کارکنان؛ ضریب آلفای کرونباخ؛ ویتنام

درسهای مرتبط : مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : Springer
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 71
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. دید کلی پژوهش 3. روش تحقیق 4. نتایج پژوهش 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, we study the influence of corporate culture on employee commitment. This study is based on a survey of 289 employees, managers, and company leaders in Hanoi and Vinh City, Vietnam. We used Cronbach’s alpha and EFA for preliminary assessments, CFA for testing whether the actual data fit a hypothesized measurement model, and SEM for checking the theoretical model. The collected data have been analyzed with SPSS 23 and AMOS 23 to assess the suitability of the research model, to test the relationships, and to assess the reliability and validity of measurement scales for evaluating the influence of the corporate culture on all aspects of employee commitment: affective commitment, normative commitment, and continuance commitment. The results show that our model is in very good accordance with the data.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، ما به بررسی تاثیر فرهنگ سازمانی روی تعهد کارکنان پرداخته ایم. این مقاله بر اساس یک نظرسنجی از 289 کارمند، مدیر، و رهبر شرکت در شهر هانوی و وین در ویتنام می باشد. ما از آلفای کرونباخ و EFA برای ارزیابی های اولیه، CFA برای تست سازگاری داده ها با مدل اندازه گیری فرضیه، و SEM برای بررسی مدل نظری استفاده کرده ایم. داده های جمع آوری شده با استفاده از SPSS 23 و AMOS 23 برای ارزیابی پایداری مدل تحقیق، بررسی روابط، و ارزیابی قابلیت اطمینان و اعتبار مقیاس های اندازه گیری برای ارزیابی تاثیر فرهنگ سازمانی روی جنبه های تعهد کارکنان یعنی تعهد عاطفی، تعهد هنجاری، و تعهد مداوم، مورد آنالیز قرار گرفته اند. نتایج نشان می دهند که مدل ما سازگاری خوبی با داده ها دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

فرهنگ سازمانی چیست

فرهنگ سازمانی اشاره به باورها و رفتارهایی دارد که نحوه تعاملات مدیریت و کارکنان شرکت و نیز کنترل معاملات کسب و کاری را تعیین می کند. غالبا، فرهنگ سازمانی در طول زمان از رفتارهای افرادی نشات می گیرد که به استخدام شرکت در می آیند. فرهنگ سازمانی معمولا در مواردی چون طرز پوشش کارکنان، ساعات کاری، محیط شرکت، باورهای کارکنان، گردش های ملی، تصمیم گیری ها برای استخدام، رفتار با مشتری، رضایت مشتری، و هر جنبه دیگر عملکردی شرکت نمود پیدا می کند.

فرهنگ سازمانی چیست

شرکت گوگل به خاطر فرهنگ سازمانی دوستدار کارکنان به خوبی شناخته شده است. در این شرکت خدمات زیادی برای کارکنان در نظر گرفته شده از جمله، انعطاف پذیری ساعات کاری، بازپرداخت هزینه تحصیلی، معاینات پزشکی رایگان در شرکت، و نیز خدماتی چون خدمات خودرویی کارکنان، سالن های ماساژ، کلاس های تناسب اندام، و غیره. فرهنگ سازمانی شرکت گوگل باعث شده تا جزو بهترین شرکت ها در لیست شرکت های برتر جهانی قرار گرفته و به درآمدهای بالایی دست یابد.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تاثیر فرهنگ سازمانی روی تعهد کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.