دانلود ترجمه مقاله زمان بندی چند پروژه ای کنش گرا و واکنش گرا در محیط نامطمئن

عنوان فارسی :

زمان بندی چند پروژه ای کنش گرا و واکنش گرا در محیط نامطمئن

عنوان انگلیسی :

Proactive and Reactive Multi-Project Scheduling in Uncertain Environment

کلمات کلیدی :

  زمان بندی چند پروژه ای؛ زمان بندی کنش گرا و واکنش گرا؛ الگوریتم تبرید شبیه سازی شده ژنتیکی؛ مدل بهینه سازی

درسهای مرتبط : مهندسی صنایع
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 43
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
39,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر مقالات 3. استراتژی های تنظیم بافر 4. ایجاد مدل زمانبندی چند پروژه ای کنش گرا و واکنش گرا 5. طراحی الگوریتم تبرید شبیه سازی شده ژنتیکی 6. آزمایش و شبیه سازی 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, a proactive and reactive multi-project scheduling problem is addressed. This problem is related to the influences of uncertain factors, which leads to a deviation between actual scheduling and baseline scheduling, and a recovery strategy is established in order to generate a baseline scheduling scheme. This paper introduces a proactive multi-project scheduling sub-model. When the activity is interrupted, the proactive scheduling scheme is used as the baseline scheduling scheme, which is embedded in the reactive scheduling, and then, the reactive scheduling sub-model is established. The proposed model can be used to generate alternative schedules, and to meet this need, a genetic simulated annealing algorithm is proposed. A buffer change operator (SC) and a crossover operator are designed in a genetic simulated annealing algorithm so that in the early stages of the algorithm, an optimum individual is produced and protected. The performance comparison shows that the genetic simulated annealing algorithm significantly outperforms the previous algorithms.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این تحقیق، مسئله زمان بندی چند پروژه ای کنش گرا و واکنش گرا مورد بررسی قرار می گیرد. این مسئله، در مورد تأثیرات عوامل عدم قطعیت است که به انحراف بین زمان بندی واقعی و زمان بندی خط مبنا منجر شده و یک استراتژی بازیابی جهت ایجاد یک برنامه زمان بندی خط مبنا ایجاد می شود. همچنین این مطالعه یک زیر مدل زمان بندی چند پروژه ای کنش گرا را معرفی می کند. زمانیکه فعالیت متوقف می شود، از برنامه زمان بندی کنش گرا به عنوان برنامه زمان بندی خط مبنا استفاده می شود که در زمان بندی واکنش گرا تعبیه شده است و سپس، زیر مدل زمان بندی واکنش گرا ایجاد می شود. مدل پیشنهادی می تواند برای ایجاد برنامه های زمانی جایگزین استفاده شود و برای تأمین این نیاز ، الگوریتم تبرید شبیه سازی شده ژنتیکی پیشنهاد شده است. یک عملگر تغییر بافر (SC) و یک عملگر ترکیب در یک الگوریتم تبرید شبیه سازی شده ژنتیکی طراحی شده اند تا در مراحل اولیه الگوریتم ، یک نمونه بهینه ایجاد و محافظت شود. مقایسه عملکرد نشان می دهد که الگوریتم تبرید شبیه سازی شده ژنتیکی به طور قابل توجهی نسبت به الگوریتم های قبلی از عملکرد بهتری برخوردار است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 23 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 8 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید. این ترجمه دارای یک پاورپوینت 25 اسلایدی نیز برای ارائه کلاسی می باشد.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 25 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 39,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله زمان بندی چند پروژه ای کنش گرا و واکنش گرا در محیط نامطمئن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.