دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی مقاوم در مسئله زمانبندی چند پروژه ای با محدودیت منابع

عنوان فارسی :

بهینه سازی مقاوم در مسئله زمانبندی چند پروژه ای با محدودیت منابع تحت مدت زمان فعالیت غیرقطعی

عنوان انگلیسی :

Robust optimization for the resource-constrained multi-project scheduling problem with uncertain activity durations

کلمات کلیدی :

  مسئله زمانبندی چند پروژه ای؛ سیاست اشتراک گذاری منابع؛ بهینه سازی مقاوم؛ محدودیت منابع؛ مدت زمان فعالیت غیرقطعی

درسهای مرتبط : مهندسی صنایع
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : Scientia Iranica
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 40
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
Scientia Iranica
قیمت دانلود مقاله
39,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مقالات مرتبط 3. بیان مسئله 4. مدل سازی ریاضی مسئله 5. مثال عددی 6. آزمایشات محاسباتی 7. نتیجه گیری و تحقیقات بیشتر

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper studies the multi-project scheduling problem which involves multiple projects with different importance weight; with predefined assigned due dates; with activities that have uncertain durations; and with renewable resources that are constrained. The resource sharing policy is applied to share the resources among projects. Due to the environmental rapid changes and also the uniqueness of projects, the probability distribution function of uncertain durations cannot be estimated with confidence. Besides, the multi-project scheduling problem with its large scale investment dictates a conservative approach to deal with the existing uncertainty. Therefore, the Robust Resource-Constrained Multi-Project Scheduling Problem (RRCMPSp ) is studied in this paper while the maximum total weighted tardiness of the projects should be minimized. A scenario-relaxation algorithm is implemented which results in optimal solutions for the RRCMPSp . The aim is to find an optimal structure containing all the projects in such a way that it transfers the resources between the activities based on the resource sharing policy while the maximum weighted differences between the projects finish times and their assigned due dates will be minimum.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این تحقیق، مسئله زمانبندی چند پروژه ای را که شامل چندین پروژه با درجات متفاوت اهمیت، موعدهای مقرر از پیش تعیین شده ، فعالیت هایی تحت مدت زمان غیرقطعی و منابع محدود قابل تجدید است را مورد بررسی قرار می دهد. سیاست اشتراک گذاری منابع با هدف اشتراک گذاری منابع میان پروژه ها اعمال می شود. به دلیل تغییرات سریع زیست محیطی و همچنین منحصر به فرد بودن پروژه ها ، تابع توزیع احتمال مدت زمان غیرقطعی را نمی توان با اطمینان برآورد نمود. همچنین، مسئله زمانبندی چند پروژه ای با سرمایه گذاری کلان آن، رویکردی محافظه کارانه ای را برای مقابله با عدم قطعیت موجود ایجاب می کند. از اینرو، مسئله زمانبندی مقاوم چند پروژه ای با محدودیت منابع (RRCMPSP) در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته است، در حالی که حداکثر میزان تاخیر کل پروژه ها باید به حداقل برسد. همچنین، یک الگوریتم آزادسازی سناریو، پیاده سازی شده است که به راه حل های بهینه برای RRCMPSP منجر می شود. هدف از این الگوریتم یافتن ساختار بهینه ای است که متشکل از تمام پروژه ها باشد، به گونه ای که منابع را بین فعالیت ها بر مبنای سیاست اشتراک گذاری منابع منتقل کند، در حالی که حداکثر اختلاف وزنی بین زمان اتمام پروژه ها و موعدهای مقرر تعیین شده آنها نیز به حداقل برسد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 28 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 11 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید. این ترجمه دارای یک پاورپوینت 29 اسلایدی نیز برای ارائه کلاسی می باشد.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 29 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 39,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی مقاوم در مسئله زمانبندی چند پروژه ای با محدودیت منابع”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نوزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.