دانلود ترجمه مقاله تحلیل روند انطباق واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در صنعت ساخت و ساز

عنوان فارسی :

تحلیل روند انطباق واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در صنعت معماری، مهندسی و ساخت و ساز

عنوان انگلیسی :

Trend Analysis on Adoption of Virtual and Augmented Reality in the Architecture, Engineering, and Construction Industry

کلمات کلیدی :

  واقعیت مجازی؛ واقعیت افزوده؛ مدلسازی اطلاعات ساخت و ساز؛ روند صنعتی؛ فضای مجازی

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 18 نشریه : MDPI
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 65
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
46,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مرور مقالات 3. روش 4. نتایج تحقیق 5. بحث و بررسی و تحلیل یافته‌های تحقیق 6. نتیجه‌گیری و افق پیش رو

نمونه متن انگلیسی مقاله

With advances in Building Information Modeling (BIM), Virtual Reality (VR) and Augmented Reality (AR) technologies have many potential applications in the Architecture, Engineering, and Construction (AEC) industry. However, the AEC industry, relative to other industries, has been slow in adopting AR/VR technologies, partly due to lack of feasibility studies examining the actual cost of implementation versus an increase in profit. The main objectives of this paper are to understand the industry trends in adopting AR/VR technologies and identifying gaps within the industry. The identified gaps can lead to opportunities for developing new tools and finding new use cases. To achieve these goals, two rounds of a survey at two different time periods (a year apart) were conducted. Responses from 158 industry experts and researchers were analyzed to assess the current state, growth, and saving opportunities for AR/VR technologies for the AEC industry. The findings demonstrate that older generations are significantly more confident about the future of AR/VR technologies and they see more benefits in AR/VR utilization. Furthermore, the research results indicate that Residential and commercial sectors have adopted these tools the most, compared to other sectors and institutional and transportation sectors had the highest growth from 2017 to 2018. Industry experts anticipated a solid growth in the use of AR/VR technologies in 5 to 10 years, with the highest expectations towards healthcare. Ultimately, the findings show a significant increase in AR/VR utilization in the AEC industry from 2017 to 2018.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با پیشرفت‌هایی که در فناوری‌های واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR) و مدلسازی اطلاعات ساخت و ساز یا ساختمان (BIM) حاصل گردیده است، برنامه‌های کاربردی بالقوه‌ای در صنعت معماری، مهندسی و ساخت و ساز (AEC) نیز فراهم گشته است. بهرحال، صنعت AEC در مقایسه با صنایع دیگر، به طور اندکی با فناوری‌های AR/VR انطباق یافته است که اساساً دلیلش این است که مطالعاتی در این زمینه در دسترس نداریم که هزینه واقعی اجرای آن در مقایسه با سود آن را مورد مقایسه قرار دهد. اهداف اصلی این مقاله را می‌توان به این صورت عنوان کرد که می‌خواهیم به این وسیله، روندهای صنعتی در انطباق فناوری‌های AR/VR را درک کرد. و خلأهای موجود در این صنعت را دریابیم. به واسطة تعریف و شناسایی این خلأها یا شکاف‌ها می‌توانیم فرصت‌هایی برای توسعة ابزارهای جدید بدست آورده و موارد جدیدی برای استفاده آن بیابیم. به منظور دسترسی به این اهداف، دو دور مطالعه در دو دوره زمانی متفاوت (با فاصله یک سال) انجام گرفت. در کمتر از یک سال پاسخ‌هایی که از 158 محقق و کارشناس صنعتی بدست آوردیم، تجزیه و تحلیل کردیم تا وضعیت کنونی، پیشرفت و حفظ فرصت‌های فناوری‌های AR/VR برای صنعت AEC را درک کنیم. این یافته‌ها نشان می‌دهد که نسل‌های قبلی به طور قابل توجهی درباره آینده فناوری‌های AR/VR اطمینان‌پذیری بیشتری دارند و مزیت‌های بیشتری در بهره‌وری از AR/VR تصور می‌کنند. علاوه بر این، نتایج تحقیق نشان می‌دهد که بخش‌های مسکونی و تجاری در مقایسه با بخش‌های دیگر تا بیشترین حدی با این ابزارها انطباق یافته‌اند و بخش‌های سازمانی (بنیادی) و تجاری از سال 2017 تا 2018 بیشترین رشد و پیشرفت در این بخش‌ها را داشته است. کارشناسان صنعتی، پیش‌بینی کردند که طی 5 تا 10سال پیشرفت جدی در کاربرد فناوری‌های AR/VR صورت می‌گیرد و بیشترین پیشرفت در بخش بهداشت و درمان مورد انتظار است. در نهایت اینکه، یافته‌ها نشان می‌دهد که از سال 2017 تا 2018، بهره‌وری AR/VR در صنعت AEC به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 46,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تحلیل روند انطباق واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در صنعت ساخت و ساز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.