دانلود ترجمه مقاله مدیریت کیفیت جامع (TQM) و عملکرد SMEهای مالزیایی: نقش واسط یادگیری سازمانی

عنوان فارسی :

مدیریت کیفیت جامع (TQM) و عملکرد SMEهای مالزیایی: نقش واسط یادگیری سازمانی

عنوان انگلیسی :

TQM and Malaysian SMEs Performance: The Mediating Roles of Organization Learning

کلمات کلیدی :

  TQM؛ SMEs؛ یادگیری سازمانی؛ عملکرد

درسهای مرتبط : مدیریت کیفیت و بهره وری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 102
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات 3. ارائه فرضیات و توسعه نظری 4. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The purpose of this paper is to explore the pertinent issues in the relationship between Total Quality Management (TQM) and SME performance. This paper also discusses the need for mediation in the relationship between TQM and SMEs performance, namely organization learning. The conceptual paper undertakes a thorough review of the relevant literature before developing propositions regarding practices of TQM, organization learning and performance of SMEs. The paper anticipates that TQM will support both organization learning and performance of SMEs. Future research should be conducted to carry out an empirical analysis to validate and/or modify the propositions presented in this paper.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف این مقاله، بررسی موضوعات مربوط به ارتباط بین مدیریت کیفیت جامع (TQM) و عملکرد شرکت های کوچک و متوسط (SME) می باشد. این مقاله همچنین نیاز به واسطه ای در رابطه بین TQM و عملکرد SMEها که همان یادگیری سازمانی می باشد را مورد بحث قرار می دهد. این مقاله قبل از ارائه پیشنهاداتی در زمینه شیوه های TQM، یادگیری سازمانی و عملکرد SMEها، به بررسی مقالات مرتبط در این زمینه می پردازد. این مقاله پیش بینی کرده که TQM، هم یادگیری سازمانی و هم عملکرد SMEها را پشتیبانی و تایید خواهد کرد. تحقیقات آتی باید روی آنالیزی تجربی به منظور تایید یا اصلاح پیشنهادات ارائه شده در این مقاله تمرکز داشته باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت کیفیت جامع (TQM) و عملکرد SMEهای مالزیایی: نقش واسط یادگیری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.