دانلود ترجمه مقاله تاثیر شیوه های مدیریت کیفیت جامع روی عملکرد کیفی و عملکرد نوآورانه

عنوان فارسی :

تاثیر شیوه های مدیریت کیفیت جامع روی عملکرد کیفی و عملکرد نوآورانه

عنوان انگلیسی :

Total Quality Management Practices’ Effects on Quality Performance and Innovative Performance

کلمات کلیدی :

  مدیریت کیفیت جامع؛ عملکرد نوآورانه؛ عملکرد کیفی

درسهای مرتبط : مدیریت کیفیت و بهره وری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 29
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات و ارائه فرضیات 3. طرح پژوهش 4. نتایج تست فرضیات و تحلیل داده ها 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

TQM and performance relationship is a popular discussion in the literature, quality performance and TQM relationship is supported with various studies but the findings about innovative performance is inconsistent. However, most scholars stress on the importance of TQM activities on performance outcomes. The main goal of the study is to investigate whether TQM activities affect quality and/or innovative performance and also defining the effective components on these performance types. Accordingly, we investigated literature to develop hypotheses and in order to test the research model, data were collected through a survey in Marmara Region, and then statistically significant and positive relationship among TQM activities, quality and innovation performance was found.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رابطه عملکرد و مدیریت کیفیت جامع، موضوعاتی هستند که در مقالات به وفور مطرح شده و مورد بحث قرار گرفته اند، رابطه مدیریت کیفیت جامع و عملکرد کیفی نیز در مقالات مختلف بررسی شده ولی یافته های مربوط به عملکرد نوآورانه در این زمینه بسیار متناقض است. با این حال، بیشتر محققین روی اهمیت فعالیت های TQM روی نتایج عملکرد تمرکز داشته اند. هدف اصلی این مقاله، بررسی این موضوع است که آیا فعالیت های TQM روی عملکرد کیفی یا نوآورانه تاثیر گذار است یا نه. همچنین تعریفی از مولفه های موثر روی انواع عملکرد در این زمینه ارائه شده است. بر این اساس، ما مقالات مختلف در این زمینه را به منظور ارائه فرضیات و نیز بررسی مدل تحقیق تحلیل کرده و داده ها را از طریق یک نظر سنجی در منطقه مرمره جمع آوری کرده ایم. سپس ارتباط معناداری و مثبتی بین فعالیت های TQM، عملکرد نوآورانه و کیفی پیدا کرده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تاثیر شیوه های مدیریت کیفیت جامع روی عملکرد کیفی و عملکرد نوآورانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.