دانلود ترجمه مقاله تدریس مهارت ها و طراحی خوب اکسل

عنوان فارسی :

تدریس مهارت ها و طراحی خوب اکسل: پروژه کار سه صفحه گسترده

عنوان انگلیسی :

Teaching good Excel design and skills: A three spreadsheet assignment project

کلمات کلیدی :

  اکسل؛ صفحه های گسترده؛ طراحی صفحه گسترده؛ یادگیری فعال؛ یادگیری پروژه محور

درسهای مرتبط : آموزش حسابداری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 12
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه و روش پروژه 2. راهنمای پیاده سازی 2.1. پروژه 2.2. اولین تکلیف صفحه گسترده 2.3. دومین تکلیف صفحه گسترده 2.4. سومین تکلیف صفحه گسترده 3. فایده و اثربخشی کلاس 4. خلاصه

نمونه متن انگلیسی مقاله

Over sixty percent of AIS courses cover Excel because it is an important tool for accounting students to learn and master. Although spreadsheet programs like Excel provide powerful analytical tools for business, in practice, they are often created and used by people with minimal programming experience. Consequently, users can often develop spreadsheets containing critical errors, which, in turn, can cause significant losses for their businesses. Errors can be reduced, however, by learning and employing good spreadsheet design techniques. Good spreadsheet design also makes it easier to update and continue to use a spreadsheet over time. This paper describes a method for teaching spreadsheet design where students complete three spreadsheet assignments in an iterative and repetitive process. By the time students have completed these assignments, they will have acquired good spreadsheet design skills and improved their basic Excel skills.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بیش از 60 درصد دروس AIS، اکسل را دربرمی گیرند زیرا ابزار مهمی برای دانشجویان حسابداری در یادگیری و کسب مهارت محسوب می شود. اگرچه برنامه های صفحه گسترده مثل اکسل ابزار تحلیلی قوی برای کسب و کار فراهم می کنند، اما در عمل اغلب توسط افرادی ایجاد می شوند که کمترین تجربه برنامه نویسی را دارند. در نتیجه ممکن است کاربران اغلب صفحه های گسترده ای با غلط های بسیار مهم ایجاد کنند که می تواند منجر به زیان های قابل توجهی در کسب و کار شود. با این حال، می توان خطاها را با یاد گرفتن و بکارگیری تکنیک های طراحی صفحه گسترده کاهش داد. طراحی خوب صفحه گسترده موجب می شود به روزسازی و ادامه استفاده از صفحه گسترده در طی زمان آسان شود. این مقاله روشی را برای تدریس طراحی صفحه گسترده ارائه می دهد که در آن دانشجویان سه تکلیف صفحه گسترده را در فرآیندی تکراری انجام می دهند. در حین انجام این تکالیف دانشجویان مهارت های خوب طراحی صفحه گسترده را کسب می کنند و مهارت های اساسی اکسل را بهبود می دهند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تدریس مهارت ها و طراحی خوب اکسل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.